SPRCHOVÉ TOALETY GROHE

Co je sprchová toaleta?

Sprchová toaleta představuje jakousi kombinaci tradičního WC a a bidetu. Pomocí sprchového ramene se postará o šetrnou očistu po každém použití toalety.

Malá sprška, která znamená velký rozdíl

Očista vodou po použití toalety se stává populární po celém světě. To by nemělo nikoho zaskočit, jelikož voda je přeci jen ten nejpřírodnější čisticí prostředek na světě. Je příjemnější, hygieničtější a prospěšnější než cokoliv jiného – a rozhodně než toaletní papír. Zažijte na vlastní kůži, nakolik je použití toalety vybavené malým sprchovým ramenem příjemnější.

Kterou sprchovou toaletu GROHE si vyberete?

GROHE SENSIA ARENA

Sprchová toaleta GROHE Sensia Arena představuje prostředek pro osobní hygienu adekvátní 21. století, a nabízí celou řadu funkcí. Víko toalety se samočinně otevírá a zavírá díky senzoru přítomnosti a tlumené noční světlo znamená, že už nikdy nebudete tápat ve tmě. Technologie potlačování zápachu je další z funkcí, která přispěje k přeměně koupelny z ryze funkčního prostoru na oázu klidu a dokonalé čistoty. Abychom mohli dosáhnout zcela nové úrovně čistoty, promysleli jsme při návrhu každý detail. Speciální keramická glazura zaručuje efektivní, automatické čištění záchodové mísy, zatímco sprchová ramena, která se sama čistí a jsou vyhotovena se speciální antibakteriální úpravou, budete moci vždy používat s pocitem dokonalé hygieny. Seznamte se se sprchovou toaletou Sensia Arena a poznejte, jak vypadá komfort.

Chci poznat sprchovou toaletu GROHE Sensia Arena

MANUÁLNÍ BIDETOVÉ SEDÁTKO GROHE

Manuální bidetové sedátko GROHE přemění obyčejnou toaletu na místo, ve kterém je pohodlí a osobní péče na prvním místě. Sedátko nevyžaduje elektrické zapojení – k ovládání sprchy slouží postranní páčka a celý mechanizmus pohání výhradně tekoucí voda. Na dosah ruky tak budete mít pokaždé efektivní a zároveň šetrnou očistu. Žádný nepořádek, žádné stříkání vody kolem a žádný stres. Sedátko je vyrobeno z odolného duroplastu a samo o sobě představuje elegantní vizuální doplněk koupelny. Posaďte se a nechte se prostřednictvím bidetového sedátka GROHE přenést na místo plné čistoty a pohodlí.

Chci poznat manuální bidetové sedátko GROHE

Objevte více

Zjistěte více o Sensia Arena