SVOBODA VOLBY

Když přijde na dokonalý design koupelny, tím nejlepším průvodcem je vždy váš osobní vkus. My, ve společnosti GROHE, pouze děláme vše proto, abyste svou vizi mohli naplnit bez kompromisů. Proto jsme vytvořili kolekci GROHE SPA Colours. Její spojení výjimečného designu a exkluzivních barevných provedení vám poskytne naprostou svobodu volby pro skutečně působivé vyjádření vaší jedinečné osobnosti.

Pečlivě vybraná kolekce 10 barev a povrchových úprav vám poskytne nespočet možností, jak dovést váš koupelnový interiér k estetické dokonalosti.

GROHE PVD BEZKONKURENČNÍ ODOLNOST

TRVANLIVÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY OD HODNOTNÉHO MATU PO DIAMANTOVÝ LESK

Baterie GROHE vyrábíme tak, aby i po mnoha desetiletích vypadaly stejně nádherně jako v den, kdy jste si je poprvé zamilovali. Zvláštní recept na úspěch spočívá v unikátní kvalitě povrchu. Ten vyrábíme pomocí těch nejmodernějších technologií. Vznikají procesem tzv. fyzikální depozice z plynné fáze (PVD), který zaručuje, že jsou povrchové vrstvy až trojnásobně tvrdší. Výsledkem jsou fantasticky vypadající zlaté či nerezové vodovodní baterie. Mimořádná tvrdost těchto povrchů také znamená, že jsou až desetkrát odolnější vůči poškrábání oproti průměru.

FIND YOUR PERFECT MATCH

Najít dokonalou kombinaci není jednoduché. A platí to i v koupelně. Součástí nabídky naší sanitární keramiky jsou doporučené kombinace daného umyvadla, vany či toalety s vhodnými bateriemi, sprchami nebo splachovacími systémy, které se navzájem skvěle doplňují nejen vzhledově, ale také technologicky. Nepřeberné množství možností je tak sloučeno do několika jednoduchých variant. Ušetřete čas náročným hledáním a zkoušením. Máme pro vás dokonalou kombinaci – na dosah ruky.

Find the Perfect Match

Varianty produktu