Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

K7 Páková dřezová baterie, DN 15

31379DC0 - K7 Páková dřezová baterie, DN 15
  • supersteel
  • chrom
Číslo produktu 31379DC0
EAN 4005176938092
30,285.09 Kč DMOC s DPH

Popis produktu

GROHE K7 – profesionální sprcha s 360° rozsahem otáčení pro bezkonkurenční pohodlí v kuchyni v provedení SuperSteel.

Kuchyňská baterie GROHE K7 je zárukou maximálního stylu a pohodlí. Její funkcionalita byla navržena podle měřítek odborníků. Obsahuje profesionální sprchu, kterou je možné otáčet o 360°, a která nabízí výběr mezi jemným a silným sprchovacím proudem. Díky tomuto dosahu bude čištění celé oblasti dřezu snadnější než kdy dříve. Součástí této vysoce funkční dřezové baterie je středně vysoká výpusť, která je ideální k plnění vysokých hrnců. Aby bylo zajištěno extra hladké a snadné ovládání, je tato páková baterie vybavena technologií GROHE SilkMove, zatímco náš snadný instalační systém zaručuje rychlou a bezproblémovou instalaci. Stylový a minimalistický design je dotažen do dokonalosti povrchovou úpravou GROHE SuperSteel z matné nerezové oceli, který nejen skvěle vypadá, ale také zaručuje bezkonkurenční odolnost baterie.

Hlavní výhody

Profesionální sprcha s 360° rozsahem otáčení s jemným a silným sprchovým proudem

Plnění hrnců, čištění dřezu a případně celé pracovní plochy nebylo nikdy jednodušší. Vysoká výpusť přispívá k efektivním pracovním postupům v kuchyni a umožňuje bez problémů plnit hrnce libovolných velikostí. Tato profesionální sprcha umožňuje otáčení o 360°, čímž maximalizuje svůj pracovní dosah. Můžete tak provádět postupný úklid pracovní plochy během okamžiku ještě v průběhu vaření. Prostřednictvím přepínání mezi silným a jemným sprchovým proudem jediným stiskem tlačítka zvládnete své kuchyňské práce s profesionálním přehledem.

Vysoká výpusť pro snadné plnění velkých hrnců

Snadné čištění velkých hrnců: s touto vysokou výpustí si baterie GROHE poradí s jakýmkoli problémem v kuchyni. Baterie GROHE jsou dokonale navrženy pro vaše potřeby a veškeré požadavky vaší domácnosti – pro vaše maximální pohodlí.

Rozsah otáčení 140°: extra plynulé otáčení bez kolizí

Ideální funkčnost pro každodenní použití: tato výpusť se plynule otáčí v rozmezí 140° a poskytuje vám tak plnou kontrolu ovládání, aniž by narážela do okolních skříněk nebo zdí.

GROHE SuperSteel – výjimečně odolný moderní design se vzhledem nerezové oceli

Špičkový vzhled nerezové oceli: matná elegance a výjimečná odolnost proti poškrábání nechávají této baterii vyniknout. Povrchová úprava SuperSteel je výsledkem 75 let zkušeností a pozornosti k detailu. Díky hladkému povrchu z nerezové oceli je tato baterie obzvláště hygienická.

Technologie kartuše GROHE SilkMove pro hladkou manipulaci

Tato špičková baterie je vybavena technologií trvale měnitelné teploty a proudu vody, a zaručuje ovládání páky bez námahy i po mnohaletém používání.

Systém SpeedClean pro rychlé a snadné odstranění vodního kamene

Díky systému SpeedClean nebude usazování vodního kamene na vaší vodovodní baterii, profesionální sprše nebo stahovací sprše nikdy problém. Všechny zmíněné sprchové hlavice obsahuje flexibilní silikonové trysky, kterým stačí pro zbavení se zbytků vodního kamene jemné setření. Díky obdobným silikonovým tryskám jsou výpusti stejně snadno čistitelné. Údržba tak bude otázkou okamžiku bez intenzivního drhnutí.

Systém jednoduché instalace s jasnými pokyny

Tuto baterii nainstalujete v okamžiku. Jednoduchý systém instalace sestává pouze z několika částí a velmi snadno se používá. Instalace vaší nové baterie dodávané s pružnými hadicemi a srozumitelnými pokyny, je opravdu snadná.

Hladké otáčení

Díky flexibilní otočné výpusti poskytuje tato baterie maximální komfort při minimálním úsilí. To je obzvláště užitečné při neustálém přecházení mezi dvěma dřezy.

Technické údaje a pokyny pro údržbu

Technical Information

Technické informace o produktu Technické informace o produktu
Rozměrový výkres

Pokyny na údržbu

Pokyny na údržbu

Náhradní díly

Popis. č. Popis produktu Prod. č.
* Optional accessories
1 Lever 46729DC0
2 Cap 46116DC0
3 Screw coupling 46460000
4 Cartridge 46374000
5 Pull out spray 46731DC0
5.1 Non-return valve 08565000
5.2 Mousseur 46711000
6 shower hose 46871DC0
7 Spring 46873SD0
8 holder pull out spray 46734DC0
9 Shank fastening assembly 46671000
10 Socket spanner 19332000*
11 Mounting wrench 19017000*