NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Široké sprchy

Zahrnout do koupelny v rámci její renovace prostorný sprchový kout je v dnešní době prioritou. A s rozšiřujícím prostorem určeným pro sprchování roste i poptávka po širokých hlavových sprchách.

Hlavové sprchy

Hlavové sprchy

Naše nabídka zahrnuje pestrou škálu širokých hlavových sprch ladících ke všem typům koupelen. Rainshower Jumbo představuje širokou chromovou sprchu o průměru 400 mm, která je připevněna ke stropu nebo zdi pomocí sprchového ramene.

Pokud požadujete minimalistický vzhled sprchy, zvažte hlavové sprchy ve stylu modelu Rainshower F-Series, jehož 20palcová sprchová hlavice je zapuštěná přímo do stropu.

Produkty pro vaši sprchu

Ruční sprchy

Rainshower Next Generation Hand shower

Součástí široké ruční sprchy by měl být výběr z několika režimů proudu splňujících očekávání zákazníka. Díky svým velkým rozměrům (až 160 mm v průměru) jsou široké ruční sprchy ideální volbou pro sprchování ve vaně. Tyto sprchy se dají rovněž použít jako hlavové a ruční sprchy zároveň.

Technologie uvnitř sprchové hlavice

Vyvážená distribuce vody do každé sprchové trysky je základem pro dokonalý požitek ze sprchování. Je tedy zásadní zvolit sprchovou hlavici, která bude touto technologií disponovat.

V případě, že žijete v oblasti s tvrdou vodou, zvolte sprchové hlavice se silikonovými tryskami, které zabraňují usazování vodního kamene a lze je jednoduše čistit otřením rukou.

Design ručních sprch

Doporučené produktové řady