NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Safe, fast and efficient. Enjoy GROHE Thermostats

Plánování koupelny pro celou rodinu

Produkty GROHE zahrnují řadu funkcí, které vylepšují pohodlí a bezpečnost rodinné koupelny.

Řešení GROHE je pro vaší novou rodinnou koupelnu tím nejlepším, a to díky funkcím jako je GROHE TurboStat nebo GROHE CoolTouch, případně díky sprchám z řady EcoJoy, které vedou děti k odpovědné spotřebě vody již od raného věku.

Bezpečnostní prvky v koupelně

GROHE CoolTouch

GROHE CoolTouch

Dětská pokožka je mnohem tenčí než u dospělých, tudíž je riziko opaření vyšší. Proto jsou naše vanové/sprchové baterie a ruční sprchy vybaveny technologií GROHE CoolTouch.

Vytvořením bariéry studené vody kolem přívodu horké vody je zajištěno, že vnější chromový povrch není nikdy teplejší než teplota tekoucího proudu vody.

Zjistěte více o technologii GROHE CoolTouch
GROHE TurboStat

GROHE TurboStat

Základem všech termostatických baterií je technologie GROHE TurboStat, která je obzvláště přínosná pro nejmladší členy rodiny. Ta okamžitě reaguje na změny teploty teplé či studené vody z vodovodní přípojky a patřičně upravuje jejich namíchání, aby teplota zůstala po celou dobu sprchování neměnná. Tlačítko SafeStop, které se nachází na všech termostatických bateriích, zabraňuje dětem, aby omylem zvýšili teplotu nad 38 °C.

Zjistěte více o technologii GROHE TurboStat

Výhody pro umyvadla

Allure Basin mixer

GROHE SilkMove

Technologie GROHE SilkMove zajišťuje snadné ovládání všech pákových umyvadlových baterií, se kterým nebudou mít problém ani malé děti, které jsou tak vedeny k osobní hygieně a nezávislosti od útlého věku. Pro zvýšení bezpečnosti umožňuje omezovač teploty nastavení maximální teploty vody.

Zjistěte více o technologii GROHE SilkMove

Ergonomické sprchy

Sena Hand shower

Sprchové hadice GROHE jsou k dispozici v několika délkách. Větší délka hadice umožňuje rodičům snadněji a pohodlněji umýt dítěti vlasy. Technologie TwistFree navíc zabraňuje nechtěnému zkroucení hadice. Veškeré sprchové hadice se navíc k baterii připevňuji standardním závitem, takže jejich výměna za delší je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální nářadí.

Obdobně jsou naše sprchové tyče k dispozici v několika délkách, které umožňují umístit sprchu do libovolné pozice. Všichni členové rodiny se tak mohou pohodlně osprchovat, nezávisle na jejich velikosti.

Rainshower Next Generation Hand shower

Atraktivní design vede k úspornému zacházení s vodou od útlého věku

Děti budou nadšeny z barevných sprch z řady GROHE Rainshower® Icon, Eco, Solo a Rainshower® WaterColours. Tlačítko EcoButton na rukojeti sprchy představuje skvělý způsob, jakým děti naučit respektovat přírodní zdroje a navádět je k úspornému zacházení s vodou od útlého věku.

Doporučené produktové řady