NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower Shower systém pro montáž na stěnu

Vychutnávejte prostor

Vaše domácí lázně

Koupelna GROHE SPA® představuje prostor, kde se střetává design, komfort a funkcionalita.

Prostor, ve kterém hraje každá zóna svou roli, a který vás bude jednotlivými zónami provádět. Koupelna již není jen místem pro očistu a péči. Dává nám možnost k útěku do osobního útočiště, daleko od pravidelného stresu všedních dní.

Allure Umyvadlová baterie

Příprava

Úkony, které jste dříve prováděli nevědomky, nabudou ve vaší nové koupelně zcela nového významu. Centrem každodenní péče je umyvadlo, které slouží při oplachování obličeje, čištění zubů a aplikace make-upu či holení. Umístěte vedle sebe dvě umyvadla nebo extra široké umyvadlo s mělkým dnem spolu s dvojicí vodovodních baterií.
Ve vaší wellness koupelně je vždy prostor pro dva.

GROHE SPA

Osvěžení

Ráno osvěžující a probouzející, večer smyslná a relaxační. Mnoho funkcí sprchy změní váš den. Luxusní sprcha se přizpůsobí vašim potřebám, které se v průběhu dne mění, prostřednictvím své velikosti a mnoha funkcí. Jedna nebo dvě hlavové sprchy, ruční sprcha a sada tělových sprch. Jediným limitem vašeho prožitku ze sprchování je představivost.

Atrio Jota & Ypsilon Jednopáková vanová / sprchová baterie

Relaxace

Lehněte si a odhoďte své starosti za hlavu pomocí teplé, uklidňující a regenerační vodní lázně. Poskytněte vaně velký prostor. Zvolte hlubokou, volně stojící vanu spojenou s elegantním vanovým ramínkem nebo svou vanu ponořte do prostoru s integrovanou vanovou baterií. Na konci náročného dne je uvolňující koupel těžko překonatelná.

GROHE SPA

Rekreace

Prostor pro tiché rozjímání, na doušek čaje, vody, na čtení knihy, nebo jen tak k „bytí“ – prostor, který zakončí vaše putování lázeňskou koupelnou. Opřete se o lehátko nebo se usaďte v pohodlném křesle a odpočiňte si. Po uvolnění vašeho těla je čas uvolnit i mysl prostřednictvím meditace nebo prostého ponoření do svých myšlenek.

Doporučené produktové řady