NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE

GROHE Sprchové kolekce

Domácí lázně

Prostřednictvím systémů GROHE F-digital Deluxe je možné navrhnout zcela osobitý wellness zážitek. Tyto kosmopolitní sprchové systémy stimulují všechny lidské smysly a přemění koupelnu v oázu osobní harmonie – tělesné i duševní.

Sprchové systémy

Sprchové systémy GROHE poskytují výkon a spolehlivost. Sprchy naší značky kombinují několik předních technologií v daném odvětví zajišťující mimořádnou výkonnost a nepřekonatelný požitek z každého sprchování.

Ruční sprchy, hlavové sprchy & sprchové sety

Kolekce hlavových sprch, ručních sprch a bočních sprch naší značky spojuje oceňovaný design s nejnovějšími technologiemi a prvotřídními materiály. Sprchy s technologií GROHE EcoJoy dokazují náš závazek k ochraně životního prostředí a přispívají ke každodenní úspoře vody.

GROHE Thermostat collections

GROHE Kolekce termostatických baterií

Při vývoji termostatických baterií GROHE používáme ten nejcitlivější možný teploměr – lidskou pokožku. Revoluční termostatické baterie řady Grohtherm zaručují, že se proud studené či teplé vody dotkne vaší kůže přesně při teplotě, kterou nastavíte.

Kolekce termostatických baterií

GROHE Koupelnové kolekce

Koupelnové baterie GROHE spojují oceňovaný design, nejkvalitnější materiály a nejnovější špičkové technologie. Každá kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií, které vhodně doplní nejnovější koupelnovou keramiku a vyhoví vašemu osobnímu stylu.

Koupelnové kolekce
Režimy proudu

Režimy proudu

Pomocí těchto osobních vodoléčebných sprch můžete využívat všech uvolňujících vlastností vody a každý den zažít jiný pocit při sprchování. Nabídka hlavových sprch GROHE obsahuje všechny myslitelné tvary, styly a velikosti, které byly navrženy s ohledem na vaše uspokojení a požitek.

Objevte všechny režimy proudu
Aquatunes

Zobrazit více

Chcete se dozvědět více o reproduktoru Aquatunes?

Podívejte se na speciální stránku produktu.

GROHE Aquatunes