NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

3D sprchování
Drücken, Drehen, Duschen
Stiskněte, Otočte, Sprchujte se

GROHE SmartControl

DOKONALE OSOBITÁ SPRCHA JE PŘÍMO PŘED VÁMI
NA DOSAH RUKY

Představte si sprchu. Nejsou to prostě padající vodní kapky? To přece není žádná věda. A přesto, to, co jsme dokázali se systémem GROHE SmartControl, musíte vidět na vlastní oči. Tento jedinečný ovládací systém vytváří doposud nevídaný a mimořádně osobitý zážitek ze sprchování.

Díky inteligenci systému GROHE SmartControl znovuobjevíte podstatu vody jakožto přírodního živlu. Můžete se obklopit mohutnými, pomalu odkapávajícími kapkami připomínající vlahý letní déšť nebo si dopřát stimulující masáž, která odplaví stres z náročného dne. Intenzitu proudu nastavíte pomocí ergonomického otočného tlačítka. Stejným způsobem regulujete rovněž teplotu vody. Jednoduše, letmým pohybem.

NEUVĚŘÍTE, KOLIK INTELIGENTNÍCH FUNKCÍ SE SKRÝVÁ ZA JEDINÝM TLAČÍTKEM

Vychutnat si osvěžující sprchu na míru nebylo nikdy jednodušší. Stačí stisknout jediné tlačítko, vybrat si požadovaný režim proudu – a ponořit se do něj. Přepínejte dle potřeby a momentální nálady mezi osvěžujícím režimem GROHE Rain/Rain O2, novinkou TrioMassage pro masáž hlavy a ramen, nebo jednoduše použijte praktickou ruční sprchu Power&Soul. Přejete si spustit proud vody ve dvou režimech současně? Žádný problém – stiskněte obě tlačítka.

A sprchování se systémem GROHE SmartControl je ještě chytřejší... Inovativní technologie GROHE SmartControl nabízí výběr režimu proudu a nastavení jeho objemu v jednom ovládacím prvku. Objem tekoucí vody regulujte otáčením rukojeti GROHE ProGrip. Nastavení objemu se uloží, což je praktické pro krátkou přestávku ve sprchování nebo pro příště. Jednoznačné a intuitivní ovládací prvky, které se nachází přímo na sprchové baterii, znamená jednoduché použití pro celou rodinu včetně dětí. Jednoduše chytřejší sprchování.

Proud vody spustíte stisknutím tlačítka

K regulaci proudu vody poté slouží otočné ovládací kolečko.

Opětovným stisknutím tlačítka dojde k zastavení nebo přerušení sprchy. Při dalším spuštění si bude sprcha pamatovat nastavení intenzity vodního proudu.

NEUSTÁLE PŘEMÝŠLÍME NAD TÍM, JAK ZDOKONALIT VÁŠ ZÁŽITEK ZE SPRCHOVÁNÍ

Chceme, abyste při každém sprchování mohli pocítit sílu přírody, kterou v sobě voda ukrývá. Proto naše hlavové sprchy disponují několika různými režimy proudu. A díky ovládacímu systému GROHE SmartControl si můžete vychutnat více těchto režimů současně. Zkuste třeba zkombinovat režim GROHE PureRain a masážní trysku TrioMassage. Nebo jednoduše jedním stisknutím tlačítka přepněte na ruční sprchu. Možné je vše. Díky systému GROHE SmartControl, který vám umožní přizpůsobit sprchu přesně podle vašich představ. Do posledního detailu.

DOKONALÝ VZHLED

Na výběr máte rovněž ze dvou stylových povrchových úprav systému GROHE SmartControl, a to klasické chromové nebo neobvyklé měsíční bílé z akrylového skla.

TŘI VARIANTY DOKONALÉ SPRCHY

Abychom vám mohli zaručit dokonalý zážitek ze sprchování skutečně na míru, nabízíme tři varianty tohoto sprchového systému pro naprostou svobodu při projektování koupelny. Ať už přemýšlíte nad rychlou rekonstrukcí nebo kompletním přestavěním celé koupelny, portfolio značky GROHE vám zaručeně nabídne řešení, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

SMARTCONTROL EXPOSED

Systém GROHE SmartControl Exposed, v kombinaci s úchvatnou hlavovou sprchou Rainshower 360 a sprchovou tyčí, lze instalovat s minimálním úsilím – avšak maximálním užitkem.

Prozkoumejte systém SmartControl Exposed

SMARTCONTROL COMBI SHOWER SYSTEM

„Nadomítkové“ řešení – žádná sprchová tyč, vidět je pouze působivá hlavová sprcha Rainshower 360 a ovladač GROHE SmartControl.

Prozkoumejte systém SmartControl Combi

SMARTCONTROL CONCEALED

Minimalistické řešení. GROHE SmartControl Concealed je podomítkovou variantou našeho revolučního sprchového systému, která poskytuje čistotu, elegantně nenápadný vzhled a maximální prostor.

Prozkoumejte systém SmartControl Concealed