NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Filosofie tvarů

Naše kolekce vycházejí z jednoduchých geometrických tvarů.

Kolekce GROHE SPA vycházejí z jednoduchých geometrických tvarů, které architektům, projektantům a zákazníkům poskytují svobodu ve vytváření vkusných a harmonických řešení pro domácí lázně. Flexibilita třech vybraných tvarů umožňuje naším kolekcím pokrýt veškeré myslitelné návrhy koupelen, od minimalismu s ostrými hranami po jemné, přírodou inspirované interiéry.

Čtvercové tvary tvoří estetický koncept kolekcí Allure, smyslné, minimalistické ovály jsou základem GROHE Veris, čtverec je charakteristický pro řadu Ario a zaoblený čtverec definuje novou řadu Grandera™.

Grandera

Zaoblený čtverec

Základem nové kolekce Grandera je zaoblený čtverec, inovativní geometrický tvar spojující čtverec a kruhové prvky do jednoho harmonického celku. Výsledkem je řada jedinečných a nadčasových produktů - od elegantních pákových baterií po perfektně tvarovanou hlavovou sprchu - které nastavují nový estetický standard pro koupelny.

Allure Brilliant

Čtverec

Čtverec představuje geometrický tvar, který je základem dnešní moderní architektury progresivních měst. Tento tvar vyjadřuje pocit pevnosti a síly, díky čemuž je často nazýván jako maskulinní. Produkty v kolekcích Allure i Allure Brilliant vždy vycházejí z jednoduchého čtyřhranného tvaru.

Allure Brilliant
GROHE Veris

Ovál

Ovál vznikl jemnou manipulací s čtvercem. Tento tvar vizuálně ztělesňuje filosofii „smyslného minimalismu“, kterou společnost GROHE vyznává. Řada GROHE Veris využívá podmanivé estetiky oválných tvarů a přináší harmonii do vaší koupelny.

Veris
Atrio Classic

Kruh

Kruh, tvar bez začátku a bez konce, představuje náš nejčistší, nejjemnější a nejkompaktnější geometrický tvar. Tento tvar je symbolem jednoty. Jeho flexibilita a univerzálnost nám umožňuje vytvořit precizní rozměry a průřezy, které jsou symbolem řádu a nadčasové estetiky.
Kolekce Atrio představuje jemnější přístup k moderní architektuře. Počínaje kruhovou základovou deskou a konče komplexním, čistým válcovým útvarem, tato kolekce reprezentuje kruh v novém a vzrušujícím světle.

Atrio Classic
">