NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE F-digital

Užívejte si lázní GROHE SPA

Ačkoliv byla koupelna dříve symbolem čištění a úklidu, nyní je svatyní odpočinku a útočištěm před okolním světem, místem, kde můžete trávit čas péčí o sami sebe. Prostor koupelen se neustále zvětšuje a rychle se stává standardem jejich dělení na jednotlivé zóny.

Koupelny představují v dnešní době investici do zdraví a celkové pohody. Dovolte produktům z řady GROHE F-digital přeměnit vaše každodenní rituály do úžasných zážitků.

Flexibilita pro vaše domácí lázně GROHE SPA

Výjimečné osobité zážitky, termostatické sprchové baterie a intuitivní digitální ovládání, které lze připevnit na kterékoliv požadované místo – řada GROHE F-digital spojuje jednoduché ovládání a množství programovatelných funkcí.

Osobitý zážitek
Přesné ovládání, optimální teplota a pohodlí spočívající v možnosti uložit si oblíbená nastavení jediným dotykem. Nejen díky tomu změní GROHE F-digital váš pohled na koupelnové baterie a sprchy.

Naprostá svoboda návrhu a designu
Řada GROHE F-digital poskytuje naprostou svobodu v plánování a projektování. Díky bezdrátové technologii a velké řadě kompatibilních produktů pro sprchy, vany, umyvadla a bidety máte možnost vytvořit si koupelnu zcela dle vašeho přání.

Zažijte ovládání GROHE F-digital

Digitální ovladač i přepínač je možné upevnit na jakékoliv požadované místo: na zeď, na okraj vany nebo umyvadla a dokonce na skleněná dvířka sprchového koutu.

Využívejte digitálních technologií!

Veris F-digital

Digitální ovladač

Ovladač, jehož použití je stejně snadné jako napočítat do tří

  1. Stisknutím tlačítka zap./vyp. spustíte sprchu či vodu z baterie.
  2. Pomocí tlačítek plus (+) a mínus (-) můžete zvyšovat, respektive snižovat teplotu. Kruhový barevný světelný indikátor poskytuje vizuální zpětnou vazbu na změnu teploty.
  3. Otáčením kruhu kolem ovladače je možné měnit proud vody.

Digitální přepínač

Dodejte sprchování ten správný náboj

Přepínání mezi ruční, hlavovou a bočními sprchami (případně vanou) nebylo nikdy jednodušší. Stačí stisknout požadované tlačítko na přepínači a požadovaný proud vody se spustí či zastaví.

Vaše digitální koupelna

Na výběr je vám k dispozici velké množství různých stylů, funkcí a produktů. Díky univerzální povaze produktů v této kolekci je přesné a intuitivní digitální ovládání k dispozici pro veškeré oblasti koupelny.

Sprcha

Umyvadlo

Vana

Bidetová baterie

F-digital Deluxe

Domácí lázně

Prostřednictvím systémů GROHE F-digital Deluxe je možné navrhnout zcela osobitý wellness zážitek. Tyto kosmopolitní sprchové systémy stimulují všechny lidské smysly a přemění koupelnu v oázu osobní harmonie – tělesné i duševní. Intuitivní aplikace GROHE F-digital Deluxe umožňuje nastavit individuální kombinaci osvětlení, zvuku a páry pomocí rozhraní Bluetooth® pro vytvoření osobní parní lázně přímo v domácnosti.

F-digital Deluxe

Technologie GROHE

GROHE EcoJoy

Šetřete cenné zdroje a vychutnejte si 100% komfort vody.

GROHE StarLight

Trvanlivé povrchy od hodnotného matu po diamantový lesk.

GROHE TurboStat

Vždy správná teplota pro maximální pohodlí a bezpečí.

GROHE SilkMove

Intuitivní digitální technologie na dosah prstu.

Doporučené produktové řady