NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Kolekce GROHE SPA

Oceňované návrhy pro celoživotní výkon a prožitek. Každý kus perfektně snoubí tvar a funkci. Vyzdvihněte vaši koupelnu na novou úroveň pomocí pečlivě vybrané kolekce výjimečných vodovodních baterií.

Kolekce Grandera

Kolekce Grandera

Kolekce GROHE Grandera ctí bohatou dávnou minulost stejně jako moderní citlivost a kombinuje nejvyšší standardy kvality a řemeslné zručnosti s láskou pro detail a pohodlí. Kolekce je založena na zaoblených čtvercích, inovativních geometrických tvarech, které spojují čtvercové a kruhové prvky do jednoho harmonického celku.

Kolekce Allure

Kolekce Allure

Svým samozřejmým a přesným použitím geometrických tvarů představuje kolekce Allure čistou, lineární, minimalistickou architekturu a vytváří pozoruhodné a svůdné portfolio sprch, baterií a příslušenství.

Kolekce Veris

Kolekce Veris

Kolekce GROHE Veris reflektujte krásu a energii vody a představuje vizi budoucnosti, a to díky svému výraznému ikonickému designu. Na základě filosofie smyslného minimalismu společnosti GROHE využívají produkty této řady podmanivé estetiky oválných tvarů a přináší harmonii do vaší koupelny.

Kolekce Atrio

Prostřednictvím jasných tvarů a konzistentního použití kruhů a válců přináší kolekce Atrio jemnější přístup k moderní architektuře. Počínaje kruhovou základovou deskou a konče komplexním, čistým válcovým útvarem, tato kolekce reprezentuje kruh v novém a vzrušujícím světle.

Domácí lázně

Domácí lázně

Společnost GROHE představuje velice tenký a intuitivní ovladač F-digital Deluxe, který doplňuje a řídí novou kolekci produktů uspokojujících všechny smysly.