NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Užívejte si lázní GROHE SPA
Každý den

Kolekce doplňků GROHE SPA

Skvělý design a výjimečné zážitky jsou pouze o věnování se detailům. Často jsou to ty nejmenší detaily, které zapříčiní největší rozdíl. To je důvodem, proč kolekce GROHE SPA neobsahuje pouze vodovodní baterie a sprchy, ale její součástí je také řada doplňků a kolekce prostředků pro osobní péči a domácí parfémy.

GROHE SPA

Prostředky pro osobní péči a domácí parfémy

Pracujte s přírodou, ne proti ní. Řada produktů pro osobní péči GROHE SPA je plná certifikovaných organických složek, které čistí a vyživují pokožku.

Základem kolekce jsou organické mořské řasy ručně vylovené z divokého pobřeží Atlantického oceánu. Přípravky hydratují pokožku a vybudí vaše smysly podmanivou směsí limetek, pomerančů, grapefruitů, ylang ylangu a éterických olejů z cedrového dřeva.

Lázeňský zážitek ještě umožní provonění vzduchu příjemným aroma. Řada obsahuje domácí parfémy a vonné svíce z organického včelího a sojového vosku.

GROHE SPA

Kolekce doplňků GROHE SPA

Od hlavy až k patě, z vnějšku i z vnitřku – kolekce GROHE SPA® je potěšením pro vaše smysly. Zachumlejte se do našich měkkých, bavlněných županů a ručníků, používejte ve sprše či vaně přírodní houby a tělové kartáče a nechte odplavit relaxační hudbou všechny starosti. Čirá blaženost.

Župan
Zabalte se do luxusu. Župany z kolekce GROHE SPA® jsou provedeny v teplé, přírodní barvě dřeva a jsou vyrobeny ze 100 % bavlny. Váha županu dosahuje úctyhodných 550 g/m2 a je k dispozici ve čtyřech velikostech: malé (S), střední (M), velké (L) a extra velké (XL).

Ručníky
Ručníky jsou, stejně jako župany, vyrobeny ze 100% bavlny. V látce se nacházejí malé kapsy vzduchu, které zvyšují savost ručníku. Zdobené ručníky z kolekce GROHE SPA® jsou k dispozici ve třech velikostech: 30 × 50 cm, 50 × 100 cm a 80 × 150 cm.

Houby, koupelové rukavice a tělové kartáče
Přeměňte každodenní koupací rituál na domácí lázeňskou proceduru. Pro jemné čištění používejte přírodní mořskou houbu nebo oboustrannou koupelovou rukavici. Pokud chcete stimulovat a osvěžit vaši pleť, zvolte tělový kartáč s kaktusovými štětinami.