NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

Vaše osobní GROHE SPA®

Vaše osobní GROHE SPA®

Ačkoliv byla koupelna dříve symbolem čištění a úklidu, nyní je svatyní odpočinku a útočištěm před okolním světem, místem, kde můžete trávit čas péčí o sami sebe.

Prostor koupelen se neustále zvětšuje a rychle se stává standardem jejich dělení na jednotlivé zóny. Různé oblasti pro osobní péči, regeneraci, odpočinek a relaxaci hrají každá svou roli v luxusních koupelnách. Koupelny představují v dnešní době investici do zdraví a celkové pohody. Dovolte produktům z kolekce GROHE SPA® přeměnit vaše každodenní rituály do úžasných zážitků.

Kolekce GROHE SPA

Kolekce GROHE SPA obsahují širokou škálu prvotřídních baterií pro veškeré části vaší koupelny. Atraktivní kolekce baterií, od umyvadlových po vanové a sprchové, obsahují každá velkou řadu produktů umožňující plně přizpůsobit vybavení koupelny vaším požadavkům.

Najít perfektně vyhovující baterii k vámi vybrané vaně je snadné díky různým typům, které jsou součástí kolekce: nástěnné, na desku a dokonce do podlahy. A protože jednoduché ruční či hlavové sprchy již jednoduše nestačí, nabízíme vám širokou řadu integrovaných přizpůsobených řešení pro prostorový a intenzivní zážitek ze sprchování.

Čtyři kolekce, GROHE Veris, Allure, Atrio a Grandera™, představují koupelnovou harmonii použitím čtyř základních geometrických tvarů: oválů, čtverců, kruhů a zaoblených čtverců.

Protáhlé ovály, které jsou vjemovou reprezentací naší filosofie smyslného minimalismu, nabízejí jemnější pojetí ostrých křivek minimalistické architektury. Čtvercové a rovné hrany doplňují ostré úhly, které se nacházejí v moderních interiérech, zatímco hladké tvary kruhů, válců a křivek přináší do kosmopolitních koupelen příjemný lidský faktor. Zaoblené čtverce pak spojují hranaté a oblé tvary a vytvářejí klasický, elegantní design, který vnese do každé části vaší koupelny harmonii a rovnováhu.
Každá kolekce však samozřejmě zůstává věrná třem základním hodnotám naší značky: lidskosti, jednoduchosti použití a výkonnosti, což má za následek řadu produktů kombinujících nejnovější technologie a atraktivní design, který je zaměřen na uživatele a snadné použití.

Udělejte ze své koupelny domácí lázně

Investice do nové koupelny je rovněž investicí do vaší celkové pohody. Oblíbenou kolekci vodovodních baterií jste si již pravděpodobně vybrali. Jak ale provést přeměnu koupelny na domácí lázně? Základem dojmu z domácích lázní je škála použitých barev a materiálů. Tmavé dřevo, světlý kámen a odstíny bílé přirozeně pomáhají navodit příjemnou atmosféru klidu, který bude základem vašeho prostoru pro odpočinek.

  • Důležité je rovněž promyslet osvětlení s různými zdroji světla. Mělo by být jasné a lichotivé během koupání, a zároveň měkké a smyslné pro noční relaxaci.
  • Podlahové topení a vyhřívaný věšák na ručníky poté doplní komfortní zážitek během vycházení ze sprchy nebo vany, a to nezávisle na počasí. Zvolte dvojitou umyvadlovou skříňku či jedno, výrazně širší umyvadlo, abyste se ráno vyhýbali bojování o zrcadlo v koupelně.
  • Volně stojící vana ve středu koupelny atraktivně láká k vanovým rituálům. Pohodlí ještě zvýšíte přidáním malého, postranního stolku na mycí prostředky.
  • Sprše věnujte tak velký prostor, jak jen bude možné. Zvažte umístění sedátka do sprchovacího koutu, které vám umožní si během sprchy udělat přestávku nebo pohodlně smýt tělový peeling. Vytvořte si odpočinkovou zónu s lehátkem či lavičkou, kde budete moci strávit několik minut odpočinku po každém domácím lázeňském rituálu.