Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Blue® skleničky na vodu

Chlazená a perlivá voda přímo z kohoutku

Systém GROHE Blue kombinuje funkce chlazení, filtrace a sycení vody. Umožní Vám tak jedinečnou šanci vychutnat si dokonalou chuť vody přímo z kohoutku.

GROHE Blue

Vodovodní baterie GROHE Blue

Systémy GROHE Blue Pure a GROHE Blue Professional obsahují mnoho vlastností a předností, které posouvají systém vodní filtrace na zcela novou úroveň. Součástí systému je nejen pokročilý uhlíkový filtr umístěný pod dřezem, ale také chlazení vody a možnost výběru ze dvou úrovní nasycení.

Baterie s vodními flitry pomáhají šetřit životní prostředí

Domácí systém vodní filtrace rovněž eliminuje nutnost převážet vodu z jejích zdrojů do supermarketů a zbavuje vás zátěže v podobě nošení těžkých láhví s minerální vodou.

Vychlazená a filtrovaná voda přímo z kohoutku
GROHE Blue® Professional startovací sada

Domácí chladič vody

Domácí chladič vody

Poté, co voda projde čtyřmi úrovněmi filtračního procesu, je chladičem umístěným pod dřezem ochlazena na příjemnou teplotu 6 °C.

Domácí výroba perlivé vody

Neperlivou, jemně perlivou či perlivou? Na rozdíl od stolních výrobníků sodovky naše baterie s vodním filtrem, chladičem a výrobníkem perlivé vody nezabírá místo na pracovní ploše.

Systém vodní filtrace GROHE Blue® Professional dodává filtrovanou, vychlazenou a perlivou vodu přímo z kuchyňské baterie.

Jednoduše otočte třístupňovou rukojetí na levé straně baterie a napusťte si vychlazenou a filtrovanou vodu, jejíž nasycení potěší vaše chuťové buňky.

• Stupeň 1 – neperlivá voda

• Stupeň 2 – jemně perlivá voda

• Stupeň 3 – perlivá voda

GROHE Blue Professional

Doporučené produktové řady