NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Kuchyňské baterie s vodním filtrem

GROHE BLUE

Kuchyňské baterie s vodním filtrem

Již žádné nošení těžkých láhví s vodou

Voda je nejvíce fascinující prvek na planetě Zemi. Očekávání od požitku z vody mohou být stejně odlišná, jako osobní vkus. Se systémem GROHE Blue se můžeme přizpůsobit vašim přáním. Máte rádi neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu? Filtrovanou, přímo z vodovodní baterie ve vaší kuchyni? Vaše přání je nám rozkazem.

  • Pro filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu zvolte baterii GROHE Blue Professional.
  • Baterie s filtračním systémem GROHE Blue Pure je ideální pro ty, kteří mají rádi neperlivou, nechlazenou vodu.

Filtrovaná, chlazená a perlivá

Baterie GROHE Blue kombinují výjimečný design a inovativní technologie. Vysoce výkonný filtr, chladič a výrobník perlivé vody společně poskytují čistý prožitek z chuti, a to stejně jednoduše, jako je použití standardní kuchyňské baterie.

Teplotu a intenzitu proudu vody lze regulovat standardně, pomocí páky baterie. Otočný knoflík s vestavěným LED displejem na levé straně poté reguluje poměr nasycení ve filtrované a chlazené vodě.

Ale co když si přejete, aby baterie rovněž reflektovala váš osobní vkus? Řada baterií s technologií GROHE Blue obsahuje čtyři výjimečné styly. Na výběr máte klasickou baterii GROHE Blue s výpustí do tvaru písmene C nebo U, baterii GROHE Blue K7 a baterii GROHE Blue Minta.

GROHE Blue K7
GROHE Blue Minta

GROHE Blue Mono

GROHE Blue

Pakliže se nechcete vzdát své osvědčené kuchyňské baterie, ale stále toužíte po výhodách technologie GROHE Blue, máte možnost zvolit si verzi Mono technologie GROHE Blue.

Sloupcovou baterii Mono je možné snadno instalovat na pracovní plochu společně s již přítomnou kuchyňskou baterií.

Co je na této baterii nejlepší? Je navržena tak, aby bylo napouštění láhví ve stylu karafy GROHE Blue hračkou. Vychutnejte si osvěžující a osobitý požitek z vody.

Menší dopad na životní prostředí

GROHE EcoJoy

Technologie GROHE Blue kombinuje do jednoho produktu praktičnost, zdravý životní styl a ohleduplnost k životnímu prostředí. Ve srovnání se znečištěním a spotřebou energie způsobenou plněním a převážením balených minerálních vod má filtrace kohoutkové vody zanedbatelný dopad na životní prostředí.

Jelikož je k umístění jedné, litrové láhve balené vody na polici v supermarketu zapotřebí sedmi litrů obyčejné vody, šetří technologie GROHE Blue přírodní zdroje i peníze. Ušetříte také vlastní energii, jelikož už nebudete muset přenášet těžké láhve domů a ztrácet čas jejich recyklací.

Ušetřete pomocí systému GROHE Blue peníze

Skvěle chutnající voda ze systému GROHE Blue stojí jen pětinu toho, co balená minerální voda. Výrazně navíc snížíte spotřebu elektrické energie a produkci obrovského množství plastového odpadu!

Spočítejte si, kolik peněz ušetříte díky systému GROHE Blue!

Start GROHE Blue® Calculator