STOP INSURING. START ENSURING. Zabraňte škodám způsobeným vodou pomocí revolučního řešení GROHE. Vyšší zisk a loajalita klientů.

INOVACE PRO VÁŠ BUSINESS

Nabízíme bezpečnostní řešení pro vaše klienty i obchodní výsledky. Řešení v podobě inovativního, inteligentního řídicího modulu GROHE Sense Guard.

AŽ O 75 % VYŠŠÍ ZISK

Systém GROHE Sense Guard dokáže odhalit únik vody dříve, než stihne napáchat škodu. Výsledkem toho bude méně nákladných pojistných událostí a tím pádem i lepší obchodní výsledky.

POSÍLENÍ LOAJALITY KLIENTŮ

Nabídka systému GROHE Sense Guard představuje cennou bezpečnostní službu, která posune pojistné portfolio vaší společnosti na zcela novou úroveň. Tím, že budete naslouchat potřebám svých klientů, si zajistíte jejich věrnost.

PŘIPRAVEN K NASAZENÍ ZA 8 TÝDNŮ

Nabízíme koncové řešení prostřednictvím komplexní sítě partnerů. Společnými silami dokážeme zvýšit hodnotu služeb, které poskytujete.

PŘIVÍTEJME INOVACE SPOLEČNĚ

Pokud máte jakékoliv dotazy, doporučení nebo si chcete sjednat osobní schůzku, kontaktujte nás na adrese insurer@grohe.com. Můžete kontaktovat také naše kolegy přímo na síti LinkedIn:

Christophe Soulard

Přejít na LinkedIn profil

Mějte přehled o pravidelných nabídkách společnosti GROHE pro pojišťovny. Sledujte nás na LinkedInu:

ČASOVANÁ BOMBA

Neposlouchá se to lehce, ale pravdou je, že u vytopení nejde o to, zda nastane, ale kdy.

MÉNĚ NEŽ 20 LET…

…je očekávaná životnost běžného vodovodního potrubí. Po překročení životnosti rapidně vzroste pravděpodobnost prasknutí nebo průsaku.

2,3 MILIARDY EUR…

…bylo vyplaceno v rámci odškodnění za pojistné události vzniklé vytopením. A to se bavíme pouze o Německu.

KAŽDÝCH 30 VTEŘIN…

…v průměru někde praskne vodovodní potrubí nebo nádrž. To znamená jen v Německu více než milion pojistných událostí.

Prasklé potrubí je hlavní příčinou škod napáchaných vodou – jedná se o 65 % všech případů*. A jakmile potrubí praskne, škody se podaří zkrotit jen málokdy. Systém GROHE Sense Guard dokáže prasklinu v potrubí detekovat – a okamžitě uzavřít hlavní přívod vody.

Říkáte si, že objem vody, který odkapává ze špatně těsnící baterie, je zanedbatelný? Ve skutečnosti to může být až 11 000 litrů vody ročně. To je objem, který stačí na více než 180 sprch! Systém GROHE Sense Guard rozpozná i ty nejmenší úniky vody a pomůže vám najít jejich příčinu.

Ze všech škod způsobených vodou připadá 28 % na špatně utěsněné trubky, baterie, sprchy a toalety. Takto nenápadné úniky a mikroskopické průsaky mohou zůstat celé měsíce bez povšimnutí. Pak ale způsobí obrovské škody. Systém GROHE Sense Guard tyto úniky rozpozná, takže škodám budete moci snadno předejít.

Během dlouhých a tuhých zim může vodovodní potrubí zamrznout. Především v budovách, které se přes zimu nevyužívají, například v chatách. Systém GROHE Sense Guard měří teplotu vody v systému a na potenciální nebezpečí zamrznutí vás upozorní.

TVRDÝ BUSINESS

Vaše obchodní aktivity čelí čím dál tím náročnějším výzvám. Je čas nad nimi získat převahu.

ROSTOUCÍ ZTRÁTY

V posledních 15 letech vzrostla průměrná výplata odškodnění za pojistnou událost o 240 %. Takto rostoucí náklady samozřejmě nepříznivě ovlivňují váš obchodní výsledek.

DODATEČNÉ NÁKLADY

Oprava škod způsobených vodou je zpravidla jenom začátek – dodatečné náklady tvoří až 75 % celkové sumy.

LOAJALITA KLIENTŮ

Vytopení domácnosti je pro vaše klienty zcela devastujícím zážitkem. Během řešení události a probíhajících oprav hrozí, že dojde k narušení vztahu mezi vámi a vaším klientem.

ROSTOUCÍ SLOŽITOST

Díky digitalizaci a inovacím se produktové ekosystémy stávají čím dál složitějšími. Přesto však musí zůstat orientované na zákazníka a snadno přístupné.

TENTO PRODUKT MĚNÍ VŠE

Společnost GROHE představuje zcela revoluční řešení založené na inteligentním řídicím modulu GROHE Sense Guard.

INOVACE JE LEPŠÍ NEŽ NUCENÁ RENOVACE

Systém GROHE Sense Guard předchází škodám způsobeným vodou.

  • Detekce prasklého potrubí
  • Automatické zavírání hlavního uzávěru vody
  • Detekce odkapávání
  • Detekce rizika zamrznutí
  • Detekce neobvyklého průtoku
Objevte více o systémech GROHE Sense a GROHE Sense Guard

INOVACE VAŠEHO PODNIKÁNÍ NEBYLA NIKDY DOSTUPNĚJŠÍ

Systém GROHE Sense Guard představuje komplexní servisní řešení, které snadno začleníte do vašich obchodních procesů.

FINANCOVÁNÍ

Nabízíme různé možnosti financování prostřednictvím našich partnerů.

ŠKOLENÍ

Poskytujeme internetová a osobní školení pro instalatéry, obchodní zástupce a techniky.

E-SHOP

Vaši klienti mohou objednávat zboží prostřednictvím speciálně upravené verze našeho e-shopu.

PLATBA

Platíte pouze za balíčky služeb, které skutečně potřebujete.

API

Poskytujeme standardizované aplikační rozhraní a roadmapu. Je samozřejmě možné si vytvořit vlastní API, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

PROJEKTOVÁ KANCELÁŘ

Naše projektová kancelář se stará o potíže spojené s vytopením – vy se tak budete moci soustředit čistě na váš business.

REALIZACE ZAKÁZEK

Nabízíme širokou škálu logistických variant, ať už hromadné objednávky (prostřednictvím standardních palet a boxů) nebo drop shipping jednotlivých produktů.

CO-MARKETING

Poskytujeme taktéž služby a propagační materiály pro posílení povědomí – vzorky, PR materiály, POS materiály, brožury, katalogy, veletržní stánky a mnoho dalších.

INSTALACE

Můžete využít nabídky služeb zkušených instalatérů nebo využít vlastní pracovní sílu.

PÉČE O ZÁKAZNÍKY

Vy se rozhodnete, jakým způsobem chcete zajistit podporu pro své klienty na první úrovni. My můžeme poskytnout druhou úroveň a automaticky zajistit třetí.

PŘIDEJTE SE K TÝMU INOVÁTORŮ, KTEŘÍ DEFINUJÍ BUDOUCNOST SANITÁRNÍHO PRŮMYSLU

Společnost GROHE se stane vaším spolehlivým partnerem. Níže uvádíme několik důvodů.

Cílem společnosti GROHE je vždy dokonalý produkt – ať už ve smyslu kvality, designu nebo služeb. Nepochybně se jedná o přímý odkaz německého řemeslného mistrovství, na kterém byla naše společnost vybudována.

GROHE je jedinou německou společností uvedenou na seznamu 50 předních společností, které mění svět k lepšímu, představeném v roce 2017.

Společnost GROHE má desítky let zkušeností s výrobou jedinečných produktů, které nastavují standardy sanitárního průmyslu.

Naší snahou je vytvářet nádherné produkty. A jsme za to každoročně odměňováni těmi nejprestižnějšími cenami, mezi které patří například iF DESIGN AWARD, Red Dot Award nebo German Design Award.

Síť našich partnerů se neustále rozrůstá

PUSŤME SE DO TOHO

Zvolte si svůj obchodní model a uveďte novou službu na trh do osmi týdnů.

SPOLEČNĚ SESTAVÍME VHODNÝ OBCHODNÍ MODEL

Společně prodiskutujeme vaše individuální potřeby a najdeme obchodní model, který jim bude nejlépe vyhovovat.

AKCE VERSUS REAKCE

Nezávisle na tom, zda chcete aktivně propagovat řešení, které vašim klientům pomůže předcházet škodám způsobeným vodou, nebo vyřešit škody, ke kterým již došlo – společně najdeme optimální řešení.

NÁVRATNOST INVESTIC

Čísla ohledně nových produktů musí samozřejmě dávat vašemu podnikání smysl. Můžete se absolutně spolehnout na náš výpočet návratnosti investic.

*Zdroj: The ConsumerView, May 2016, Quantitative Assessment Europe