Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

GROHE SENSE GUARD:
INTELIGENTNÍ ŘÍDICÍ MODUL

GROHE SENSE GUARD: INTELIGENTNÍ ŘÍDICÍ MODUL

Sleduje spotřebu vody***, detekuje mikrotrhliny**, riziko námrazy a, v případě detekce prasklého potrubí*, automaticky uzavírá hlavní přívod vody

Detekce prasklého potrubí*

Systém dokáže rozpoznat prasklé potrubí, automaticky uzavřít
hlavní přívod vody a upozornit vás na vzniklou situaci.

AquaBlock

Funkce umožňující manuální nebo
automatické uzavření hlavního přívodu vody v případě detekce prasklého potrubí*.

Detekce odkapávání a průsaků**

Rozpoznávání odkapávání a průsaků v rámci rozvodů studené vody a včasné upozorňování.

JAKMILE SYSTÉM GROHE SENSE GUARD DETEKUJE PRASKLÉ POTRUBÍ*, AUTOMATICKY UZAVŘE PŘÍVOD VODY

Je to nejhorší noční můra, která se může proměnit v realitu, zatímco budete na dovolené – praskne potrubí, voda zaplaví celý sklep, po stěnách se rozleze plíseň, zničí starožitný nábytek... může to být i jinak!

Systému GROHE Sense Guard neunikne ani ten nejmenší průsak, a pokud k němu dojde, automaticky uzavře hlavní uzávěr vody.

MĚJTE VODU POD KONTROLOU

Jediný pohled na mobilní telefon vám řekne vše, co potřebujete o stavu své domácnosti vědět – pokud došlo k nějakému problému, hlavní uzávěr vody byl každopádně uzavřen a vy si tak může nerušeně užít zbytek dovolené.

Pokud snímač GROHE Sense Guard detekuje únik vody, odešle vám navíc upozornění prostřednictvím aplikace GROHE ONDUS, ať už se jedná o mikrotrhlinu** nebo prasklé potrubí*.

JAK ZABRÁNIT CHLADNÉMU UVÍTÁNÍ

Riziko vzniku námrazy představují především místa, která nejsou pod takovým dohledem, například půda. A samozřejmě chaty, které navštěvujeme maximálně o víkendech.

GROHE Sense Guard měří teplotu vody, která vtéká do vašeho domu, a včas vás upozorní na to, pokud bude abnormálně chladná.

V kombinaci se systémem GROHE Sense je poté možné monitorovat i teplotu v každé místnosti a reagovat na situaci, kdy bude příliš nízká.

SLEDOVÁNÍ SPOTŘEBY VODY***

Již žádná nepříjemná překvapení na konci roku. O spotřebě vody v domácnosti nyní budete mít dokonalý přehled. Stačí letmý pohled do naší aplikace a budete vědět, kolik vody jste dnes spotřebovali.

VODU V DOMÁCNOSTI BUDETE MÍT POD KONTROLOU I NA OPAČNÉM KONCI SVĚTA

Ačkoliv si dovolenou chceme především užít, málokomu se při ní vyhnou obavy, zda je doma všechno v pořádku. Se systémem GROHE Sense Guard však jakýkoliv případný incident vyřešíte stisknutím jediného tlačítka.

VODA MŮŽE ZPŮSOBIT HODNĚ PROBLÉMŮ
(ALE MY JÍ TO NEDOVOLÍME)

Nebo prasklé potrubí, které v Německu způsobuje 65%* všech škod způsobených vodou a má za následek obrovské výdaje. Systému GROHE Sense Guard neunikne ani ten nejmenší průsak, a pokud k němu dojde, automaticky uzavře hlavní uzávěr vody.

Dále třeba odkapávající kohoutek, ze kterého unikne jedna kapka za vteřinu, znamená ztrátu více než 11 000 litrů ročně. To je objem vody, který stačí na více než 180 sprch! Systém GROHE Sense Guard dokáže odhalit i ty nejmikroskopičtější průsaky**, abyste mohli rychle najít příčinu a sjednat nápravu.

Nakonec i netěsnící potrubí, společně se špatně utěsněnými bateriemi, sprchami nebo toaletami způsobuje 28 % všech škod způsobených vodou. Tyto zdánlivě zanedbatelné úniky jsou často přehlíženy po mnoho let, během kterých mohou zcela narušit strukturu stěn nebo podlah a způsobit tak obrovské škody. Systém GROHE Sense Guard je odhalí rychle a ušetří vám tím mnoho problémů.

Například zamrzlé potrubí, ke kterému může dojít během dlouhé zimy zejména v místnostech nebo domech, které nejsou často navštěvovány nebo kontrolovány. GROHE Sense Guard měří teplotu vody a včas vás upozorní na to, pokud bude abnormálně chladná.

">

54 % DOMÁCNOSTÍ SE NĚKDY SETKALO S VÁŽNÝMI ŠKODAMI ZPŮSOBENÝMI VODOU*

* The ConsumerView, leden 2017, Quantitative Assessment Europe

Seznamte se s fakty

ROZENÝ DETEKTIV

Detekce prasklého potrubí*

V případě prasknutí potrubí systém okamžitě automaticky uzavře hlavní přívod vody a upozorní vás.

AquaBlock

Automatické nebo ruční uzavření hlavního přívodu vody v případě nehody*.

Detekce odkapávání**

Okamžité upozornění na přítomnost mikrotrhlin, ze kterých odkapává voda.

Detekce neobvyklého průtoku**

Okamžité upozornění na neobvykle vysokou spotřebu vody.

Detekce rizika zamrznutí

Včasné varování před průtokem ledové vody a okamžité upozornění.

AquaAlarm

Zůstaňte v obraze o úrovni vlhkosti v domácnosti a chraňte ji před potenciálně škodlivými následky dlouhodobě zvýšené vlhkosti.

AquaTrack

Precizní statistiky spotřeby vody.

NormallyOpen

Voda bude normálně k dispozici i v případě výpadku proudu.

AquaIQ

Samoučící algoritmus, který zajišťuje, že veškerá upozornění a nápravná opatření jsou dokonale přizpůsobena podmínkám vaší domácnosti.

GROHE ONDUS

Jediná aplikace pro přístup a řízení všech propojených produktů GROHE prostřednictvím chytrého telefonu.

ODPOČIŇTE SI A SVĚŘTE INSTALACI DO RUKOU INSTALATÉRA GROHE

Instalovat systém GROHE Sense nebo GROHE Sense+ do domácnosti není složité. Instalaci systému GROHE Sense Guard však důrazně doporučujeme svěřit do rukou profesionálního instalatéra. Pro něj bude montáž hračkou a přibližně za hodinu již bude váš dům chráněn před prasklým potrubím a průsaky.

Najít instalatéra

Jak na instalaci GROHE Sense Guard?

Podrobné pokyny pro instalaci GROHE Sense Guard naleznete v níže uvedené instalační příručce, nebo na níže uvedeném videu.

Instalační příručka Sense Guard

Produktová řada Sense

22500LN0
signální bílá RAL 9003
Přidat do poznámkového bloku
GROHE Sense Guard Inteligentní systém detekující únik vody
22502LN0
signální bílá RAL 9003
Přidat do poznámkového bloku
GROHE Sense sada 1x GROHE Sense Guard + 3x GROHE Sense
GROHE Sense Guard Sada pro nástěnnou montáž

Číst dále

Inteligentní vodní snímač

Prozkoumejte GROHE Sense

Inteligentní v každém smyslu slova

Aplikace GROHE ONDUS

Zajímají vás podrobnosti?

Přečtěte si Často kladené dotazy

Průzkum Water Security Survey 2017

Seznamte se s fakty o škodách způsobených vodou

Prozkoumejte GROHE Sense do posledního detailu

Stáhněte si brožuru

Ochrana celé domácnosti před únikem vody

Prozkoumejte GROHE Sense/Sense Guard

* Podle definice GROHE se prasklým potrubím rozumí takový otvor nebo trhlina ve vodovodním potrubí, jenž povede k nezamýšlenému úniku vody odpovídajícímu téměř maximální průtokové kapacitě. Detekce narušení struktury potrubí závisí na charakteru všeobecného používání vody, takže časové zpoždění při uzavírání potrubí se může výrazně lišit. Během této prodlevy může voda stále téct. Rychlejší detekce dosáhnete umístěním modulů GROHE Sense na kritická místa.

** Každých 24 hodin bude proveden test přítomnosti mikrotrhlin. Materiál, objem a další vlastnosti potrubí mohou ovlivnit výsledek měření. Detekce mikrotrhlin je ve většina případů dostupná pouze u rozvodů studené vody. Případný nárůst vlhkosti lze monitorovat prostřednictvím modulů GROHE Sense.

*** Rychlost detekce závisí na charakteru všeobecného používání vody v domácnosti. Rychlejší detekce dosáhnete umístěním modulů GROHE Sense na kritická místa.