Kariéra v GROHE

Společnost Grohe AG je přední světový dodavatel sanitárního vybavení, který vlastní přibližně osm procent světového trhu.

U našich produktů klademe důraz nejen na dokonalý tok vody přizpůsobený na míru uživateli, ale rovněž na mimořádně dlouhou životnost a spolehlivost. Společnost v současné době zaměstnává přes 6000 lidí po celém světě, přičemž 2400 z toho v Německu, kde se rovněž nachází sídlo společnosti – v Hemeru a Düsseldorfu.

    GROHE patří mezi nejmodernější středně velké společnosti v Německu

    Společnost GROHE je vzorem pro celý německý sanitární průmysl díky svým inovacím a modernímu přístupu. Porota prestižní ceny „TOP 100“ udělila společnosti GROHE ocenění „Top Innovator“, které jednoznačně podtrhuje naši všestrannou snahu o inovace a cílené investice do výzkumu a vývoje. Porota byla ohromena zejména proaktivním přístupem společnosti k propojeným technologiím a kreativitou při návrhu a výrobě vodovodních baterií. Německá větev společnosti GROHE zaměstnává v oddělení výzkumu a vývoje přes 130 lidí, zejména inženýrů, pocházejících z mnoha rozličných odvětví. Tato snaha se společnosti již mnoho let vyplácí v podobě nových, inovativních technologií, z nichž velké množství značně ovlivnilo vývoj sanitárního průmyslu jako takového.

    Michael Rauterkus, CEO společnosti GROHE, říká: „Ocenění TOP 100 považuji za vysoce prestižní důkaz naší společné snahy posouvat GROHE každým dnem dopředu. Inovace představují jeden z pilířů naší společnosti. Bereme odpovědnost pramenící z pozice tržního lídra vážně a neustále se budeme snažit inspirovat celý sanitární průmysl prostřednictvím svěžích nápadů a vizí.“

    Objevte kariérní příležitosti na webových stránkách naší společnosti