Vychutnávejte si vodu zodpovědně

Šetřete vodu. Šetřete elektrickou energií. Pečujte o cenné přírodní zdroje. To zní tak nezáživně a obtížně! Revoluční technologie GROHE však způsobí, že se péče o životní prostředí stane zcela samozřejmou, snadnou a velmi přitažlivou.

Dobrovolná odpovědnost

Udržitelnost

V dnešní době by už si jen málokdo dovolil bezmyšlenkovitě vyplýtvat litry vody během čištění zubů. Uvědomění o cenných přírodních zdrojích, které nám naše planeta poskytuje, se rok od roku zvětšuje.

Pouze tři procenta vody na Zemi jsou pitné. Pro společnost GROHE představuje odpovědné a ekonomické využívání přírodních zdrojů nejen výzvu, ale také obrovské potěšení. Proto veškerou kreativitu a inovativního ducha soustředíme na vývoj exkluzivních a udržitelných vodních systémů. Příkladem je technologie GROHE EcoJoy™, která je již dlouho součástí většiny vodovodních baterií a sprch naší společnosti. Pomáhá snížit spotřebu vody až o 68 procent a její název opravdu mluví za vše.

Není to však pouze v koupelně, kde společnost GROHE přeměňuje proaktivní snahu o udržitelný rozvoj na komfort a pohodlí, které zásadně zlepší váš každodenní život, ale také v kuchyni. Díky nejnovějším přírůstkům do našeho produktového portfolia si nyní můžete dopřát vařící vodu přímo z vaší kuchyňské baterie. Prostřednictvím systému GROHE Red® spotřebujete méně energie, než kdybyste ohřívali vodu běžným způsobem. A GROHE Blue® vás bude rozmazlovat neustálou dostupností chlazené, perlivé či neperlivé vody bez nutnosti zatěžovat se s otravným nakupováním balených minerálních vod. Ušetříte tak dokonce svou vlastní energii.

GROHE WaterCare®

GROHE WaterCare

GROHE WaterCare® představuje slib, který jsme si dali spolu s našimi zákazníky, k zajištění budoucnosti nejcennějšího přírodního zdroje – vody. Aby se nám toho podařilo dosáhnout, přijali jsme několik opatření.

Produkty, které vytváříme pro naše zákazníky, zajišťují ekonomickou spotřebu vody a elektrické energie bez nutnosti přijímat kompromisy v pohodlí.

Přibližně dvě třetiny veškeré spotřeby vody v domácnosti připadají na koupelnu a WC. A dokonce až třetina spotřebované vody je voda na splachování toalety. Současné sanitární technologie, jako je například náš systém duálního splachování, dokáží ušetřit až 50 % vody.

Udržitelné technologie GROHE

GROHE EcoJoy

Technologie GROHE EcoJoy nám pomáhá plnit náš slib. Ale současně vám umožňuje skutečně si vychutnat vodu. Tato technologie patří mezi standardní výbavu většiny našich vodovodních baterií a sprch. Minimalizuje spotřebu – a maximalizuje pohodlí.

Úsporné technologie pro vaši koupelnu

Více informací naleznete na našich webových stránkách

Objevte více

GROHE podporuje Make A Splash!

5 důvodů, proč šetřit vodou