Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Vitalio Joy 110 Mono Sprchová tyč set 1 proud

27322000 - Vitalio Joy 110 Mono Sprchová tyč set 1 proud
  • chrom
Číslo produktu 27322000
EAN 4005176872877
2 744,28 Kč DMOC s DPH

Popis produktu

Požitkářský a přesto úsporný – sprchový set GROHE Vitalio Joy 110 Mono 

Pozvedněte svou sprchu na vyšší úroveň prostřednictvím sprchového setu GROHE Vitalio Joy 110 Mono. Byl navržen tak, aby prostřednictvím snadné instalace dotáhl vzhled a výkonnost každé moderní koupelny k dokonalosti. Výšku sprchy lze snadno nastavit prostřednictvím 620m sprchové tyče GROHE Vitalio Universal. Ruční sprcha o průměru 110 mm nabízí uvolňující režim Rain, zatímco technologie GROHE EcoJoy umožňuje šetřit vodou při sprchování omezením průtoku na 9,5 l/min. bez negativního dopadu na váš komfort. Technologie GROHE DreamSpray zajišťuje vyvážený proud z každé trysky a systém Inner WaterGuide udržuje povrch dostatečně chladný k dotyku. Silikonové trysky SpeedClean umožňují setření vodního kamene dokonce prstem, zatímco odolný chromový povrch GROHE StarLight zaručuje výjimečně snadné čištění a zachování zářivého lesku po mnoho let. Tento sprchový set je vhodný pro snadnou renovaci díky systému GROHE Quickfix pro instalaci prostřednictvím stávajících otvorů ve zdi a nastavitelných nástěnných držáků. Součástí setu je praktická hadice GROHE VitalioFlex Silver (1750 mm), která se nikdy nekroutí.

Hlavní výhody

GROHE EcoJoy – pro dobro životního prostředí i vaší peněženky

Technologie GROHE EcoJoy zaručuje, že si budete moci vychutnat stejný komfort, jaký byste od sprchy GROHE očekávali, avšak zároveň u toho spotřebujete až o 40% méně vody. Tato úsporná technologie má pozitivní dopad nejen na životní prostředí, ale také na výši účtu za energie.

GROHE DreamSpray pro luxusní sprchování

Technologie GROHE DreamSpray přemění vaší každodenní sprchu do luxusního, relaxačního prožitku. Pokročilé technologie, které jsou integrovány ve sprchové hlavě, zaručují vyvážený tok vody ze všech trysek nezávisle na zvoleném režimu proudu.

Režim Rain – jako procházka v teplém letním dešti

Vychutnejte si režim Rain Spray. Tento jemný, šetrný režim proudu imituje teplý letní déšť, který uklidní vaše tělo i mysl a odplaví veškeré napětí a stres.

Snadné čištění díky chromovanému povrchu GROHE StarLight

Stačí otřít baterii suchou utěrkou – mimořádně hladký povrch je odolný proti poškrábání a zaručuje trvalý zářivý lesk. Ušetříte spoustu času při čištění baterie, která bude se stále lesknout jako nová.

SpeedClean – žádné usazování vodního kamene na sprchové hlavici

Usazování vodního kamene již nebude, díky tryskám SpeedClean, problém. Vzhledem k jejich integrovanému systému, který usazování zabraňuje, jsou trysky sprch GROHE mimořádně snadno čistitelné. Pro odstranění zbytků vodního kamene z flexibilních silikonových trysek stačí jejich setření rukou.

Povrch chráněný technologií Inner WaterGuide

Silná izolační vrstva, která obepíná trubici v ruční sprše, zabraňuje jejímu povrchu, aby se stal příliš horkým k dotyku. Současně chrání také samotný povrch sprchy GROHE, která si tak déle udrží svůj vzhled.

TwistFree – proti kroucení sprchové hadice

Hadice TwistFree vycházejí z každodenní zkušenosti. Museli jste již někdy zápasit s pokroucenou sprchovou hadicí? Technologie TwistFree udržuje tvar a flexibilitu sprchové hadice a od této zkušenosti vás tím ušetří.

GROHE QuickFix: rychlá a bezproblémová instalace

Systém GROHE QuickFix obsahuje redukovaný počet součástí a nastavitelné rozpětí připevňovacích svorek, které umožňuje montáž nového sprchového setu během několika okamžiků. Rozpětí mezi připevňovacími svorkami lze nastavit posouváním horní svorky a využít tak již existující díry vyvrtané ve zdi nebo spáry mezi kachličkami. Instalace je tak rychlá a eliminuje riziko poškození kachliček ve vaší koupelně.

Technické údaje a pokyny pro údržbu

Technical Information

Technické informace o produktu Technické informace o produktu
Rozměrový výkres

Pokyny na údržbu

Pokyny na údržbu

Náhradní díly

Popis. č. Popis produktu Prod. č.
* Optional accessories
1 Shower bar holder 48095000
2 Glide element 12140000
3 Shower bar holder 48097000
4 Dirt strainer 0700200M