Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

GROHE Blue Home Startovní sada s výpustí ve tvaru L

31539000 - GROHE Blue Home Startovní sada s výpustí ve tvaru L
31539000 - GROHE Blue Home Startovní sada s výpustí ve tvaru L
  • chrom
  • supersteel
Číslo produktu 31539000
EAN 4005176437014
79 714,80 Kč DMOC s DPH

Popis produktu

GROHE Blue Home Duo – lahodně filtrovaná, vychlazená voda přímo z kuchyňské baterie, ovládaná prostřednictvím mobilního telefonu

Řekněte definitivní sbohem neekologickým plastovým lahvím a mějte k dispozici filtrovanou, chlazenou a perlivou vodu přímo z kohoutku. Úvodní sada systému GROHE Blue Home Duo obsahuje vše, co budete potřebovat k vychutnání filtrované, chlazené vody přímo u vás doma. Můžete si navíc nastavit, zda chcete vodu neperlivou, jemně perlivou či perlivou. Tato propojená verze podporuje připojení k aplikaci GROHE Ondus**, jejíž prostřednictvím můžete baterii ovládat pomocí mobilního telefonu***. Pomocí aplikace lze také sledovat spotřebu vody nebo nastavit automatickou objednávku náhradních CO2 karbonizačních lahví. Pomocí telefonu lze také provést nastavení systému a statistiky o konzumaci vody lze sdílet do fitness aplikací. Součástí sady je páková baterie GROHE Blue, nízkoenergetický chladič, jehož součástí již je filtr a CO2 karbonizační lahev pro případné nasycení vody. Chladič se vejde do jakékoliv kuchyňské linky, která je alespoň 30 cm široká, takže je systém vhodný i do menších kuchyní. Filtr i 425g CO2 karbonizační lahev je možné snadno vyjmout a vyměnit. S dřezovou baterií Blue Home Duo samozřejmě získáte veškeré benefity kvalitní kuchyňské baterie GROHE. Komfortní, vysoká výpusť ve tvaru písmene L se 150° rozsahem otáčení a štíhlé tělo ukrývají oddělené vnitřní rozvody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu. K dispozici je také varianta s vytahovací sprchou, která umožňuje pohodlně čistit celou oblast dřezu. Rukojeť baterie slouží ke spouštění běžné kohoutkové vody, kterou se můžete opláchnout nebo umýt nádobí. Pro dávkování filtrované vody s volitelným stupněm nasycení však stačí stisknout podsvícené LED tlačítko. LED indikátor vás rovněž upozorní na potřebu vyměnit kazetu filtru. Díky chromovému povrchu GROHE StarLight a atraktivnímu designu vás tato kuchyňská baterie ohromí také svým vzhledem, odolností a jednoduchostí údržby – nemluvě o funkční dokonalosti a řadě praktických technologií, například mechanizmu GROHE SilkMove pro hladkou manipulaci. Součástí sady je navíc naprosto vše, co budete potřebovat k instalaci, která nezabere déle než 30 minut. GROHE Blue Home – nový, chytrý způsob, jakým si vychutnat svěží, filtrovanou vodu přímo z kohoutku. * S podporou rozhraní Bluetooth® 4.0 a WiFi (Nápis Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG, Inc. a veškeré jejich použití ze strany společnosti GROHE AG je na základě licence. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.) ** K bezplatnému stažení prostřednictvím iTunes (App Store) nebo Obchodu Play. *** Systémové požadavky: Mobilní telefony a tablety Apple se systémem iOS 9.0 a novějším a mobilní zařízení se systémem Android 4.3 a novějším (Apple, logo Apple, iPod, iPod Touch, iPhone a iTunes jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované ve Spojených státech a dalších zemích. Společnost Apple není odpovědná za funkcionalitu tohoto zařízení nebo jeho shodu s bezpečnostními standardy a nařízeními).

Hlavní výhody

Ovládejte baterii, objednávejte náhradní náplně a sledujte spotřebu vody pomocí mobilní aplikace

Nová generace domácích vodních systémů GROHE Blue Home podporuje propojení s mobilní aplikací GROHE Ondus, která umožňuje nejen ovládání baterie, ale také sledování spotřeby vody, stavu produktu a automatické objednávání náhradních filtrů a CO2 karbonizačních lahví. Pomocí telefonu lze také na dálku provést nastavení systému a statistiky o konzumaci vody lze sdílet do fitness aplikací. K systému GROHE Blue Home je možné se připojit prostřednictvím WiFi nebo technologie Bluetooth® 4.0.

GROHE Blue – filtrovaná voda s čistou, přírodní chutí

Baterie GROHE Blue přeměňuje běžnou kohoutkovou vodu na čistou, neperlivou stolní vodu, která je zcela bezpečná k pití a má vynikající chuť způsobenou inteligentní filtrační technologií. Voda z baterií GROHE Blue však nechutná skvěle jen sama o sobě. Káva a čaj z ní uvařený bude mít plnější a rafinovanější chuť. Vzhledem k filtraci je voda vhodná pro použití v domácích spotřebičích, např. ve varných konvicích, vařičích vajec, kávovarech a žehličkách.

Filtr GROHE Blue Pure bezpečně odstraní z vody nevyžádané látky, které by mohly způsobit její nepříjemný zápach nebo chuť

Prostřednictvím pětifázové technologie filtr GROHE Blue vyčistí vodu z kohoutku a dodá jí čerstvou, rafinovanou chuť. Voda protéká filtrem zachycujícím nevyžádané látky, jako např. chlór, které mohou způsobovat nepříjemný zápach nebo ovlivňovat chuť vody. Jemný částicový filtr zachytí i ty nejmenší prvky a ve vodě tak zůstane pouze čistá a skvělá, svěží chuť. Filtr rovněž zachycuje těžké kovy a zásadně snižuje tvrdost vody. Výměna filtru je rychlá a bezproblémová. Čerstvá voda zbavená nevyžádaných látek tak bude vždy k dispozici přímo z kohoutku.

Baterie GROHE Blue Home Duo poskytuje jak klasickou, tak filtrovanou vodu

Dvě v jednom! Pořízení vodovodní baterie GROHE Blue Duo vám okamžitě přinese nevídanou flexibilitu a pitnou vodu výjimečné kvality a chuti. Praktická vysoká výpusť je ideální pro plnění karaf vynikající filtrovanou vodou. Dva oddělené vodní přívody zajistí, že jakmile byla voda jednou přefiltrována, nepřijde do styku s ničím, co by mohlo ovlivnit její chuť.

Chladič GROHE Blue Home – kompaktní způsob, jak získat chlazenou, perlivou a filtrovanou kohoutkovou vodu

Tento kompaktní chladič je určen pro instalaci i do těch nejmenších kuchyňských linek a poskytuje chlazenou, filtrovanou a perlivou vodu přímo z kohoutku. Chladič nevyžaduje žádné další přípojky, takže baterii GROHE Blue Home připojíte snadno a rychle. Díky digitálnímu displeji snadno uvidíte zbývající kapacitu filtru a provedete nastavení filtrace. Výměna filtru i CO2 karbonizační lahve je navíc otázkou několika okamžiků. Vzhledem k nízké spotřebě a kapacitě až 5 litrů vody za hodinu již nikdy nebudete muset čekat na dokonalou pitnou vodu. Rozměry: 20 × 50 × 44 cm

Tlačítko LED pro snadné ovládání

Díky systému GROHE Blue Home můžete nyní ovládat vodu stejně jednoduše jako váš chytrý telefon. Spusťte filtrovanou vodu ze systému GROHE Blue Home jednoduše stisknutím inovativního tlačítka LED. Stiskněte na ikonu neperlivé vody – LED displej se rozsvítí modře – nebo perlivé vody a displej se rozsvítí zeleně. Pro jemně perlivou vodu jednoduše stiskněte obě tlačítka současně. LED indikátor vás rovněž upozorní na potřebu výměnu CO2 karbonizační lahve.

Žádné starosti, jen filtrovaná voda během chvilky

Proč byste na vynikající pitnou vodu měli čekat? Instalace systému GROHE Blue Home zabere jen přibližně půl hodiny. Její součástí je navíc jen pár jednoduchých a důkladně popsaných kroků.

Inteligentní aplikace pro řízení všech propojených produktů GROHE

Uživatelsky přívětivá aplikace GROHE ONDUS pro iOS a Android vám poskytuje naprostou kontrolu nad všemi propojenými produkty GROHE. Tajemství, které stojí za touto aplikací a její inteligencí, se ukrývá v cloudových technologiích.

Vysouvací sprchová hlavice pro snadné mytí a oplachování

Více flexibility ve vaší kuchyni: vytahovací sprchová hlavice vám nabízí větší pracovní rozsah a umožňuje vám plnit hrnce, omývat zeleninu nebo snadno oplachovat nádobí a dosáhnout do všech rohů dřezu.

Vysoká výpusť pro snadné plnění velkých hrnců

Snadné čištění velkých hrnců: s touto vysokou výpustí si baterie GROHE poradí s jakýmkoli problémem v kuchyni. Baterie GROHE jsou dokonale navrženy pro vaše potřeby a veškeré požadavky vaší domácnosti – pro vaše maximální pohodlí.

150° rozsah otáčení: plynulý pohyb bez kolizí

Ideální funkčnost pro každodenní použití: tato výpusť se plynule otáčí v rozmezí 150°, poskytuje vám tak plnou kontrolu a zabraňuje narážení do okolních skříněk nebo zdí.

Technologie kartuše GROHE SilkMove pro hladkou manipulaci

Tato špičková baterie je vybavena technologií trvale měnitelné teploty a proudu vody, a zaručuje ovládání páky bez námahy i po mnohaletém používání.

Snadné čištění díky chromovanému povrchu GROHE StarLight

Stačí otřít baterii suchou utěrkou – mimořádně hladký povrch je odolný proti poškrábání a zaručuje trvalý zářivý lesk. Ušetříte spoustu času při čištění baterie, která bude se stále lesknout jako nová.

Technické údaje a pokyny pro údržbu

Náhradní díly

Popis. č. Popis produktu Prod. č.
* Optional accessories
0 Lever 46957000
2 Cap 46581000
3 Fitting ring 07419000
4 Cartridge 46580000
5 Pull out spray 46999000
5.1 Mousseur 48194000
6 Operating unit 46958000
7 Hose for pull-out shower 48378000
8 Dirt strainer 47576000
9 Quick coupling 46315000
10 Cooler 40711001
11 Filter head 48344000
12 Filter S-Size 40404001
13 Starter kit 425 g CO2 bottles (4 pieces) 40422000
14 Glass carafe 40405000*
15 Activated carbon filter 40547001*
16 Filter 40575001*
17 Magnesium+ filter 40691001*
18 Cleaning cartridge 40434001*
19 Cleaning cartridge adapter 40694000*
20 Extension set 40843000*

Produktová řada

GROHE Blue Faucets

31539000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
79 714,80 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru L
31543DC0
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
91 802,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru U
31543000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
79 714,80 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru U
31541DC0
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
91 802,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru C
31541000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
79 714,80 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru C
31539DC0
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
91 802,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru L
Startovní sada s výpustí ve tvaru C
31456DC1
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
78 734,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru U
31455DC1
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
78 734,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru C
31455001
chrom
Přidat do poznámkového bloku
68 933,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru C
31454DC1
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
78 734,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru L
31454001
chrom
Přidat do poznámkového bloku
68 933,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru L
31456001
chrom
Přidat do poznámkového bloku
68 933,70 Kč DMOC s DPH
Startovní sada s výpustí ve tvaru U

Stojánkové ventily

31498DC1
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
76 447,80 Kč DMOC s DPH
Startovní sada Mono
31498001
chrom
Přidat do poznámkového bloku
66 320,10 Kč DMOC s DPH
Startovní sada Mono