CUBE CERAMIC

Jednoznačné poselství

Odpočiňte si na chvíli od rušného velkoměsta a zaměřte se na to, co je skutečně důležité. Kolekce Cube Ceramic je svými výraznými, minimalistickými liniemi vrcholem současného moderního koupelnového designu. Každý produkt v této kolekci se pyšní vysoce sofistikovaným vzhledem založeným na minimalistické konstrukci krychle. Jejich dynamický tvar a mimořádně hladká povrchová úprava představuje dokonalý doplněk všech moderních koupelen, který vnese do každého dne uvolnění a klid.


Nechte se inspirovat nadčasovou kvalitou architektonického designu. Jednotlivé produkty řady sanitární keramiky CUBE CERAMIC byly vytvořeny tak, aby sedly vašemu osobnímu životnímu stylu. Všechny však sdílejí minimalistický vzhled plný ostrých hran a čistých povrchů.

Sanitární keramika řady CUBE CERAMIC představuje to nejlepší ze současného designu. Její nepřehlédnutelná umyvadla disponují velkými rozměry a přemění vaši koupelnu na městskou oázu. Odpočiňte si na chvíli od ruchu velkoměsta, avšak bez toho, aniž byste se vzdávali jeho inspirující architektury.

Varianty produktu

Technologie GROHE

PUREGUARD

ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ ZÁŘIVĚ ČISTÝ POVRCH - BEZ JEDINÉ ŠANCE PRO BAKTERIE A NEČISTOTY

TRIPLE VORTEX FLUSH

TROJITÁ SÍLA: DOKONALÁ ČISTOTA A DISKRÉTNOST

BEZOKRAJOVÁ KONSTRUKCE

ABY SE BAKTERIE NEMĚLY KAM SCHOVAT

SEDÁTKO S PLYNULÝM SKLÁPĚNÍM

PLYNULÉ A TICHÉ

SEDÁTKO S RYCHLÝM UVOLNĚNÍM

SNADNÉ UVOLNĚNÍ PRO SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

NAŠE DOKONALÉ KOMBINACE JSOU ZÁRUKOU ABSOLUTNÍ KONZISTENCE

Jednotný design a ergonomie používání jsou základem pro vytvoření koupelny, která se stane zdrojem opravdové relaxace. Naše dokonalé kombinace jsme uspořádali do tří sjednocených kolekcí představujících ucelená koupelnová řešení.

Lahrer THM / MWZ

Lahrer THM / MWZ

Prohlédnout kolekci
Allure Brilliant

Allure Brilliant

Prohlédnout kolekci
Skate Cosmopolitan

Skate Cosmopolitan

Prohlédnout kolekci
Selection Cube

Selection Cube

Prohlédnout kolekci