<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE PLUS – Preciznost, která převyšuje designové zpracování

Nová řada moderních vodovodních baterií GROHE Plus nabízí elegantní, prémiový design v kombinaci s precizním ovládáním. Její vzhled je osvěžujícím způsobem odlišný, avšak v popředí zůstává také zcela nová úroveň ergonomie, komfortu a praktické funkční výbavy. Součástí některých modelů z řady GROHE Plus je zobrazení teploty na displeji LED, takže budete mít vždy jednoznačnou představu o tom, jak teplá je vytékající voda.

Elegantní ovládací páka, která je uspokojivá na dotyk

Design řady vodovodních baterií GROHE PLUS byl inspirován obloukem – tvarem, který symbolizuje sílu a lehkost současně. Mezi další geometrické tvary, kterými se tyto baterie mohou pyšnit, patří kruh a čtverec. Baterie GROHE PLUS tak představují pozoruhodný architektonický prvek, který je vhodný především do inovativně pojatých, moderních interiérů. Vodovodní baterie GROHE PLUS ztělesňují přesnost, sílu a stabilitu, a spojují se s uživatelským komfortem, ryze praktickými funkcemi a ergonomickým ovládáním.

Ukazatel teploty na displeji LED

Díky baterii GROHE Plus budete mít vodu skutečně ve svých rukou, a to díky inovativnímu LED displeji se zobrazením teploty. Vždy budete vědět, jak horká nebo studená je voda, která z baterie vytéká. Tento jedinečný prvek značně zvýší kontrolu a bezpečnost vaší koupelny. A jakmile se proud vody zastaví, číslice na displeji okamžitě zmizí – téměř, jakoby tam nikdy nebyly. Baterie tak opět získá svůj ničím nenarušený, elegantní vzhled.

GROHE PLUS

DOKONALÝ VZHLED

Ať už je vaše koupelna oázou nadčasové elegance nebo moderního minimalismu, baterie GROHE Plus se stanou jejím nepřehlédnutelným doplňkem. Součástí produktové řady Plus je široká škála velikostí a typových variant, od kompaktních umyvadlových baterií až po impozantní, nástěnné modely a dechberoucí podlahové baterie ke stojícím vanám. Baterie GROHE Plus jsou rovněž k dispozici ve třech různých, ovšem stejně půvabných a kvalitních povrchových úpravách. Na výběr budete mít zářivě chromové provedení, elegantní nerezovou úpravu SuperSteel nebo vysoce designové barevné provedení kartáčovaný Hard Graphite.

Delikátní proud vody, který snižuje spotřebu

Baterii lze kdykoliv přepnout do režimu Eco, ve kterém průtok vody klesne na 4 l/min. Jednoduše mávněte rukou před rozsvícenou ikonou. Spotřeba vody klesne, zatímco váš komfort a požitek z vody zůstane nedotčen. Proud vody je velmi jemný pro omývání rukou a v kombinaci s otočnou výpustí rovněž představuje skvělý prostředek pro čištění umyvadla.

Dosáhněte dále

Baterie GROHE PLUS zcela boří zažité představy o flexibilitě koupelnových baterií, a to díky své vytahovací sprše. Tento inovativní doplněk znamená, že již nadále nebudete omezováni dosahem a polohou výpusti, a budete si tak moci v umyvadle například mýt vlasy. A jakmile skončíte, dokovací technologie GROHE EasyDock se postará o hladké zasunutí zpět do výchozí polohy.

Flexibilní výpusť

Vychutnejte si větší pohodlí a flexibilitu díky otočné výpusti o 90°. Svým plynulým otáčením na levou i pravou stranu představuje tato výpusť zcela novou úroveň praktičnosti a umožňuje vám pohodlné čištění umyvadla, mytí rukou či oplachování obličeje.

GROHE PLUS DESIGN

Kruhový design

Design řady vodovodních baterií GROHE PLUS byl inspirován obloukem, architektonickou stálicí, která symbolizuje sílu a lehkost současně. Elegantní křivky těchto moderních vodovodních baterií z nich činí dokonalý doplněk ostatních kulatých koupelnových prvků, od sprchových hlavic po umyvadla.

Hranatý design

Hlavním koncepčním prvkem siluety baterií GROHE Plus je oblouk. Výsledkem je zcela jedinečná koupelnová baterie, která se dokonale hodí jak ke kulatým, tak ostrým, kubistickým prvkům, a bude pyšně doplňovat i čtvercové sprchové hlavice nebo hranatá umyvadla.

Dokonalé spojení

Některé modely z řady GROHE PLUS jsou k dispozici ve dvoubarevných variantách, ve kterých se mísí chromová barva s čistě bílou. Tyto unikátní modely pak představují dokonalou kombinaci s produkty GROHE Smart Control a Rainshower SmartActive.

GALLERY

GROHE PLUS – Preciznost, která převyšuje designové zpracování

Varianty produktu

Najděte vám nejbližší showroom s produktovou řadou Lineare

GROHE Plus