SYSTÉM PREVENCE PROTI VYTOPENÍ DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI

VLASTNÍTE DŮM ČI BYT, NEBO BYDLÍTE V NÁJMU?

Vůbec nezáleží na tom, zda bydlíte ve vlastním nebo ne. Řešení prevence proti vytopení od společnosti GROHE zabrání nechtěným a velmi nákladným škodám, které může sebemenší vytopení způsobit.

Je nepříjemnou skutečností, že existuje mnoho potenciálních příčin vytopení, a zdaleka ne všechny můžete mít pod kontrolou. Možnými zdroji úniku jsou domácí spotřebiče, špatně těsnící toaleta, sprcha nebo dřez či zamrzlé potrubí, ovšem také problém, ke kterému dojde u sousedů.

A vůbec nejhorší jsou drobné úniky, kterých si nemusíte všimnout několik dnů, týdnů či dokonce měsíců. Během této doby však stihnou napáchat obrovské škody, ať už v podobě plísní nebo postupného poškození stěn.

Proto je důležité domácnost chránit inteligentními systémy, které dokážou detekovat i ten nejdrobnější únik nebo atypickou hodnotu vlhkosti. Systémy GROHE Sense a GROHE Sense Guard představují kompletní řešení prevence proti vytopení, které vás bude informovat o možném nebezpečí a umožní vám okamžitě reagovat – kdykoliv a odkudkoliv.

INTELIGENTNÍ VODNÍ SENZOR GROHE SENSE – DETEKCE ÚNIKŮ VODY.

GROHE Sense je chytrý vodní senzor napájený z baterie, který je možné umístit na libovolné místo v každé domácnosti. Pokud senzor detekuje únik vody, dostanete okamžité upozornění, které vám umožní reagovat dříve, než voda stihne napáchat vážné škody.

Elegantní a minimalistický vzhled vodních senzorů Sense znamená, že dokonale splyne s každým interiérem místnosti, ve které bude umístěn. A prodlužovací adaptér umožňuje instalaci i do hůře dostupných míst. Senzor je určen do místností, ve kterých může dojít k úniku vody, tedy do kuchyní, koupelen či sklepů.

Přečtěte si více o systému GROHE Sense

ŘÍDICÍ MODUL GROHE SENSE GUARD – KONTROLA HLAVNÍ VODOVODNÍ PŘÍPOJKY.

GROHE Sense Guard je inteligentní řídicí modul, který umí automaticky zastavit vodu v případě detekce úniku a sledovat spotřebu vody. Je tedy určen k instalaci přímo na hlavní přívod vody do domácnosti, konkrétně za vodoměr.

Jelikož tento způsob instalace vyžaduje zásah do vodovodního potrubí v domácnosti, doporučujeme nejdříve získat souhlas od majitele nemovitosti, pokud není ve vašem vlastnictví.

Přečtěte si více o systému GROHE Sense Guard

MNOHO PŘÍPADŮ, KDY SE PODAŘILO ZABRÁNIT ŠKODÁM ZPŮSOBENÝCH VYTOPENÍM

„Chtěl jsem jednoduše další ochranný prvek, protože bydlíme ve starším domě. Zkrátka kdyby se náhodou něco stalo.“

André Wefers, Německo

Přečtěte si příběhy skutečných uživatelů