Moderní koupelna s tmavě šedými dlaždicemi a sprchovým rámem GROHE Rapido použitým k instalaci podomítkového sprchového systému.

PODOMÍTKOVÁ SPRCHOVÁ ŘEŠENÍ

Objevte elegantní propracovanost podomítkových sprchových systémů GROHE, které jsou navrženy tak, aby hladce zapadly do každé koupelny. U těchto systémů je vodovodní potrubí důmyslně skryto za stěnou, díky čemuž lze v jakémkoliv prostoru snadno docílit čistého a moderního vzhledu. Naše rozsáhlá řada podomítkových sprchových souprav kombinuje moderní estetiku s vyspělými technologiemi, a zajišťuje tak luxusní a efektivní sprchování. Podomítkové sprchové systémy GROHE jsou ideální jak pro renovace, tak pro novostavby, a dodávají eleganci i funkčnost každé koupelně. Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku a najděte dokonalé řešení, které pozvedne styl a pohodlí vaší koupelny.

PROČ ZVOLIT PODOMÍTKOVOU SPRCHU

Moderní koupelna s tmavě šedými obklady, podomítkovým sprchovým systémem GROHE, hlavovou sprchou, vestavěnými poličkami a moderním umyvadlem.

VÍCE PROSTORU

Všichni dokážeme ocenit více prostoru, a to zejména v koupelně. Díky podomítkové instalaci poskytují sprchové systémy GROHE více prostoru, aniž by byla obětována funkčnost.

Na podomítkovém sprchovém systému je zobrazena ruka osoby, která reguluje knoflík termostatu GROHE.

MODERNÍ DESIGN

Máte rádi minimalismus? Ukrytím vodovodního potrubí do stěn vznikne čistý elegantní interiér, který podtrhne designové prvky vaší koupelny.

Podomítkový sprchový systém GROHE s velkou hlavovou sprchou a chromovaným termostatem namontovaný na dlážděné stěně s lineární texturou.

JEDNODUŠŠÍ ÚDRŽBA

Čím méně toho je vidět, tím méně toho je k čištění. Štíhlá a prakticky řešená konstrukce sprchy výrazně usnadňuje její údržbu.

Rozmanitá řada podomítkových sprchových termostatů GROHE v různých tvarech a povrchových úpravách zobrazených na šedém pozadí.

VELKÝ VÝBĚR

GROHE nabízí rozmanitou řadu ovládacích panelů a sprch s různými funkcemi a v rozsáhlé paletě barev. Můžete si tak být jisti, že vaše podomítková sprchová souprava bude odpovídat stylu vaší koupelny.

GALERIE

Voda tekoucí z podomítkové hlavové sprchy namontované na obložení z černých dlaždic.
Moderní koupelna s proskleným otevřeným sprchovým koutem, tmavě šedým obložením, dřevěnými tóny a minimalistickým dekorem.
Detailní záběr na podomítkovou kulatou hlavovou sprchu s chromovým povrchem, která poskytuje stálý proud vody na pozadí s šedými dlaždicemi.
Elegantní koupelna s mramorovými stěnami, podomítkovou čtvercovou sprchou, ruční sprchou a malým dřevěným odkládacím stolkem s rostlinou.
Voda tekoucí ze čtvercové podomítkové hlavové sprchy připevněné na obložení z černých dlaždic.
Elegantní sprchová souprava s velkou kulatou dešťovou hlavovou sprchou a samostatnou ruční sprchou, instalovaná na tmavých dlaždicích a vybavená zapuštěnou policí s tělovou kosmetikou.
Ruka sahající na velkou, kulatou hlavovou sprchu upevněnou před obložením z tmavě břidlicových dlaždic.
Minimalistická koupelna se světlými kachličkami se sprchovým koutem, hlavovou sprchou a stoličkou s ručníky u okna.
Moderní sprchový kout se čtvercovou dešťovou hlavovou sprchou a ruční sprchou u stěny z tmavých, lineárních dlaždic, vedle rostliny.
Koupelna se světlými kachličkami s podomítkovou sprchou, horní sprchou a ruční sprchou u okna.
 Moderní koupelna s tmavě šedými dlaždicemi a sprchovým rámem GROHE Rapido použitým k instalaci podomítkového sprchového systému.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO

Sprchový rám GROHE Rapido nabízí efektivní řešení pro instalaci podomítkových sprchových systémů. Všechny nejdůležitější součásti, jako například vodovodní potrubí nebo podomítkové prvky, jsou předem smontovány už z výroby, což významně šetří čas při instalaci. Vyberte si z modelů Mono či Duo, které odpovídají potřebám podomítkových sprchových systémů GROHE. S desetiletou zárukou si navíc můžete být jisti kvalitou i bezpečností nového řešení.

Zjistěte více

Detailní záběr na systém GROHE Rapido Smartbox

SYSTÉM GROHE RAPIDO SMARTBOX

Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox nabízí univerzální, flexibilní možnosti instalace široké škály baterií a ovládacích panelů.

  • Podporuje až tři funkce sprchy/vany prostřednictvím jediné baterie
  • Efektivní vedení potrubí díky vstupům na spodní straně
  • Možnost dodatečného natočení nástěnné desky až o šest stupňů
  • Minimální instalační hloubka 75 mm
  • Volitelné servisní ventily pro snadné rozšíření systému
  • Kompatibilní se všemi jednosměrnými ventily proti zpětnému toku vody
  • Snadná instalace přímo na místě

Zjistěte více

 Detail hlavové sprchy GROHE Rainshower s tekoucí vodou.

HLAVOVÉ SPRCHY RAINSHOWER

Hlavová sprcha GROHE Rainshower poskytuje luxusní sprchování šité na míru. Hlavová sprcha Rainshower, která kombinuje základní prvky spolu s dalšími funkcemi pro maximální pohodlí a potěšení, má průměr od 210 mm do 400 mm a poskytuje různé režimy proudu GROHE.

Zjistěte více

Detail hlavové sprchy GROHE Euphoria s tekoucí vodou.

HLAVOVÉ SPRCHY EUPHORIA

Řada GROHE Euphoria nabízí hlavové sprchy s různými režimy proudů pro osobitý zážitek ze sprchování. Skvěle se hodí do každého typu koupelny. Díky funkcím pro úsporu vody se můžete sprchovat s čistým svědomím.

Zjistěte více

Detail hlavové sprchy GROHE Tempesta s tekoucí vodou.

HLAVOVÉ SPRCHY TEMPESTA

GROHE Tempesta, naše nejprodávanější hlavová sprcha, přináší výjimečný požitek ze sprchování. Elegantní kulatý nebo hranatý tvar se hodí do každé koupelny. 250mm trysková plocha umožňuje větší pokrytí vodou, vytváří jemný, uklidňující proud vody, uvolňuje napětí a revitalizuje vaše smysly.

Zjistěte více

Detailní pohled na baterii GROHE SmartControl ve čtvercovém tvaru a moderní koupelnu s podomítkovou sprchou.

SMARTCONTROL

Zefektivněte své sprchování pomocí podomítkové baterie GROHE SmartControl, která nabízí chytré tlačítkové ovládání a snadnou údržbu. Tato revoluční baterie je k dispozici v kulatém nebo hranatém provedení s chromovou nebo akrylovou povrchovou úpravou. Nabídne vám precizní ovládání a elegantní osvěžení vašeho sprchového koutu.

Zjistěte více

Detailní pohled na termostatickou baterii GROHE se dvěma rukojeťmi v kulatém tvaru a moderní koupelnu s podomítkovou sprchou a tmavým obložením.

TERMOSTATICKÉ BATERIE SE DVĚMA RUKOJEŤMI

Naše termostatické baterie se dvěma rukojeťmi jsou navrženy pro jednoduché a intuitivní použití. Otočte doleva pro ruční sprchu, doprava pro hlavovou sprchu a podle toho upravte proud. K dispozici pro sprchy i sprchové systémy s vanovou výpustí.

Zjistěte více

Detailní pohled na kulaté pákové baterie GROHE a koupelnu se sprchovým koutem u okna.

PÁKOVÉ BATERIE

Naše elegantní pákové baterie nabízejí snadnou regulaci teploty a průtoku, zatímco nové modely se mohou pochlubit třísměrovým přepínačem pro přepínání režimu proudu mezi Jet, Rain a ruční sprchou. Je možné přepínat mezi hlavovou sprchou, ruční sprchou a napouštěním vany.

Zjistěte více

Detail hlavové sprchy GROHE Rainshower s tekoucí vodou.

KOMPLETNÍ SPRCHOVÉ PORTFOLIO

Sprchové systémy GROHE jsou dokonalým spojením tvaru a funkce, doplněným o jednoduchou instalaci. Vytvořte individuální vzhled každé koupelny s řadou barevných možností, které sahají od nadčasové elegance po odvážnou modernu na míru vašemu vkusu. Jsou k dispozici v ekologických a nákladově efektivních variantách s inovativními funkcemi, které snižují spotřebu vody a energie, takže si můžete užívat trvale udržitelné sprchování bez kompromisů v oblasti pohodlí. Sprchové systémy GROHE, podpořené téměř 90 lety zkušeností, jsou spolehlivé, odolné a navržené pro spokojenost zákazníků.

Zjistěte více