SYSTÉM PREVENCE PROTI VYTOPENÍ PRO VÁŠ BUSINESS

Provozovat jakoukoliv nemovitost s sebou nese spoustu zodpovědnosti a dlouhý seznam věcí, o které se musíte postarat. Proč si jednu z nich nadobro neodškrtnout? Inteligentní systém prevence proti vytopení ochrání vaši nemovitost před devastujícími následky vytopení a představuje investici, která vám zajistí klid na duši.

Škody způsobené vodou mohou mít zdrcující dopad na vaše obchodní aktivity. Nejde jen o náklady spojené s opravou zdiva, nábytku a potrubí, ale také o čas – předtím, než je vůbec možné s opravami začít, je nutné všechny prostory kompletně vysušit, což může zabrat několik dnů nebo týdnů. Navíc je množné, že budete svým nájemníkům povinni zajistit náhradní bydlení či provozovnu, dokud nebude vše v pořádku. Samozřejmě je nutné si také uvědomit, že následky vytopení mohou představovat riziko pro zdraví a bezpečnost zaměstnanců a zákazníků.

A vůbec nejhorší je, že voda nerespektuje pracovní dobu! Naštěstí však existuje řešení v podobě inteligentního systému prevence proti vytopení, které vás dokáže včas varovat na možné potíže a dokonce úplně zastavit vodu prostřednictvím uzavření hlavního uzávěru dříve, než dojde k nákladné katastrofě.

OBCHODY A RESTAURACE – JIŽ ŽÁDNÝ UŠLÝ ZISK NÁSLEDKEM VYTOPENÍ

Nejen, že únik vody nebo vytopení přímo poškodí skladové zásoby a prostory obchodu či restaurace jako takové, ale hlavně vás donutí na dlouhou dobu provozovnu zavřít! Systém prevence proti vytopení od společnosti GROHE vám pomůže takovým situacím předcházet prostřednictvím inteligentní detekce úniků vody a automatického uzavření vodovodní přípojky.

Systémy GROHE Sense a GROHE Sense Guard jsou vhodné i pro komerční prostory, avšak závisí na celkovém počtu koupelnových a kuchyňských zařízení.

Tyto systémy jsou vhodné pro provozovny s omezeným počtem sanitárních zařízení, konkrétně pro:

  • menší obchody,
  • menší kanceláře,
  • restaurace,
  • ordinace lékařů apod.
  • Dohled nad vodou může mít jedna osoba,

jejíž odpovědností bude učinit případné rozhodnutí o zastavení vody bez negativních dopadů na provoz. Ovládání systému probíhá prostřednictvím mobilní aplikace.

Kontaktujte nás – společně najdeme řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám

NA STAVBĚ – JIŽ ŽÁDNÉ ŠKODY ZPŮSOBENÉ CHYBNOU INSTALACÍ VODOVODNÍCH POTRUBÍ

Na stavbách přes noc nikdo nepracuje, a případná chybná montáž vodovodního potrubí může vést k úniku vody, který nemůže několik hodin nikdo zastavit. Následky takové nehody jsou zřejmé – zničený materiál, vyšší náklady a průtah celé výstavby. Řídicí modul GROHE Sense Guard dokáže minimalizovat riziko vytopení automatickým zastavením vody předtím, než dojde k vážným škodám.

Součástí systému GROHE Sense Guard je také ochrana pro případ prasklého potrubí a nadměrné spotřeby, událostí, které systém dokáže rozpoznat a automaticky uzavřít hlavní uzávěr vody. Zařízení poskytuje základní funkce i bez připojení k Wi-Fi – stačí jej instalovat do vodovodní přípojky a zajistit napájení.

Kontaktujte nás – společně najdeme řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám

PRO MAJITELE NEMOVITOSTÍ – OCHRAŇTE HODNOTU SVÉ NEMOVITOSTI A ZABRAŇTE ŠKODÁM ZPŮSOBENÝM VODOU

Vlastníte dům nebo byt, který pronajímáte? Možná jste ho již vybavili kouřovým hlásičem, který zajišťuje ochranu před požárem. Voda však dokáže napáchat stejně závažné škody. Proto nabízíme systém prevence proti vytopení, který povýší stupeň ochrany vaší nemovitosti na zcela novou úroveň. Jakmile začne uniklá voda prosakovat do stěn a stropů budovy, vážné následky a katastrofální škody na sebe nenechají dlouho čekat. A nejhorší na nich je, že může trvat i několik dní, než si jich někdo všimne. Systém prevence proti vytopení od společnosti GROHE dokáže únik vody nebo průsak okamžitě detekovat a automaticky uzavřít hlavní uzávěr vody.

Mějte prosím na paměti, že instalace bezpečnostních systémů prevence proti vytopení od společnosti GROHE je aktuálně možná pouze do nemovitostí, jejichž velikost a počet sanitárních zařízení odpovídá standardnímu rodinnému domu.

Kontaktujte nás – společně najdeme řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám