<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rapid SL

Rapid SL

Rapid SL je špičkový instalační systém nabízející prvotřídní funkcionalitu a vlastnosti.

Tento systém představuje bezpečný a rychlý způsob instalace závěsných umyvadel, bidetů, pisoárů či WC a zaručuje vám tak naprostou svobodu při návrhu koupelny. Rámy jsou k dispozici ve třech velikostech, jsou dodávány již částečně sestavené a před odesláním jsou podrobeny náročným testům, které garantují nosnost až 400 kg.

Výstava a instalatéři

Sanitární systémy – inspirativní řešení výbavy koupelny

Vytvořte si koupelnu svých snů ve sjednoceném a elegantním designu prostřednictvím naší řady podomítkových instalačních a splachovacích systémů.

Změny v životním stylu a technologický pokrok mění koupelnu z čistě funkčního prostoru na jednu z nejvznešenějších a nejzajímavějších místností v domácnosti. Naše touha vytvořit prostor, který vám dopřeje jak dokonalou relaxaci, tak vysoký výkon, nás přivedla k efektivnějšímu konceptu koupelny, ve kterém jsou na první pohled patrné skutečně jen podstatné prvky. Náš sortiment sanitárních systémů vám umožňuje vytvořit koupelnu vašich snů tím, že nabízí výběr rychlých a bezpečných způsobů upevnění nástěnné sanitární keramiky a řadu pokročilých splachovacích řešení.

Rapid SL

Moderní prostory
Závěsná sanitární keramika dodává koupelně vysoce moderní podobu a je nyní preferovanou variantou majitelů domácností, která nahrazuje těžkopádné umyvadlové podstavce a podlahová WC. I ty nejmenší koupelny budou působit větším dojmem, protože podlaha nebude zahlcena objekty. Navíc dojde k eliminaci všech zákoutí, ve kterých se rády usazují nečistoty, pro rychlé a snadné čištění.

Volba a flexibilita
Nezávisle na tom, jaký tvar a velikost má vaše koupelna. Díky instalačnímu rámu Rapid SL již nebudete omezeni čtyřmi stěnami. Náš všestranný instalační systém vám nabídne téměř nekonečnou škálu možností při renovaci koupelny. Jediným limitem bude vaše představivost. Sádrokartonové stěny s plnou nebo poloviční výškou lze použít nejen k oddělení jednotlivých částí koupelny, ale taky jako podporu pro umyvadla či bidety. Naše rohová řešení vám pomohou lépe využít těsné prostory. Podomítkové splachovací nádrže jsou ideálním doplňkem závěsných toalet, ať už v cihlové nebo sádrokartonové stěně.

Design a technologie
Stejně jako u všech našich produktů, i instalační rám Rapid SL v sobě ukrývá mnoho dalších benefitů. Naše podomítkové nádrže jsou neuvěřitelně tiché. Tuto vlastnost navíc instalace k montážnímu rámu ještě vylepšuje. Nádrže je možné doplnit jednoduchými nebo dvojitými splachovacími tlačítky dostupnými v mnoha různých stylech, zatímco dvojitá splachovací tlačítka umožní výběr ze dvou objemů spláchnutí – a pomohou vám tak snížit spotřebu vody.

Jednoduchá instalace

Instalační rámy Rapid SL nabízí rychlou a snadnou instalaci. Nezávisle na tom, zda je použijete při výstavbě zcela nové koupelny nebo při rekonstrukci stávající. Rámy lze instalovat do sádrokartonové stěny nebo umístit před cihlovou či sádrokartonovou stěnu. Nemusíte tak ztrácet čas a peníze náročnou likvidací staré dlažby. Rám se jednoduše upevní v průběhu rekonstrukce nebo výstavby a poté ukryje za novou stěnu.

Varianty produktu