Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

SVOBODA VOLBY

POZNEJTE SVOU INDIVIDUÁLNÍ KOUPELNOVOU KOLEKCI GROHE

Neodmyslitelným předpokladem dokonalé koupelny je její osobitost. Aby každý detail přesně odpovídal vašim představám. Současné koupelnové interiéry představují místo, ve kterém můžete dát volný průchod svému jedinečnému vkusu a nechat vyniknout svou osobnost. Každý moment strávený v takové koupelně tak bude skutečným požitkem. Ve společnosti GROHE chceme poskytovat kompletní koupelnová řešení – taková, která dokonale spojují formu a funkci, a která vám zajistí naprostou svobodu ve vyjádření vlastního estetického vkusu. Proto jsme přivedli na svět pečlivě sestavenou kolekci koupelnových produktů v mnoha barevných a povrchových variantách.

GROHE Colors Collection

DOKONALOU KOMBINACI

Najít dokonalou kombinaci není jednoduché. A platí to i v koupelně. Součástí nabídky naší sanitární keramiky jsou doporučené kombinace daného umyvadla, vany či toalety s vhodnými bateriemi, sprchami nebo splachovacími systémy, které se navzájem skvěle doplňují nejen vzhledově, ale také technologicky. Nepřeberné množství možností je tak sloučeno do několika jednoduchých variant. Ušetřete čas náročným hledáním a zkoušením. Máme pro vás dokonalou kombinaci – na dosah ruky.

Perfect Match

DOKONALÝ ZÁŽITEK ZE SPRCHOVÁNÍ

PERFEKTNÍ SPRCHA

Využijte všech vlastností vody a prožijte tak jedinečný zážitek během sprchování. Ať už velké nebo extra velké; hlavové či nástěnné; GROHE sprchy jsou dostupné ve všech tvarech, stylech a velikostech. Každá z nich je navíc navržena tak, aby Vám přinášela radost a otevřela zcela nový rozměr sprchování.

Najděte svoji perfektní sprchu

GROHE SMARTCONTROL

Představte si sprchu. Napadne Vás jednoduše - kapky padající vody? Určitě nejde o raketovou vědu. Přesto GROHE SmartControl mění úplně pocit, který tyto kapky padající vody přinášejí. GROHE otvírá svět sprchování, který je určen pouze pro Vás.

Objevte nový svět sprchování