Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Produkty GROHE pro Vaši koupelnu

Oceňovaný design

Produkty GROHE pro Vaši koupelnu

Koupelna je místem, ve kterém jsou naše produkty doma. Proto pro ni nabízíme tu nejširší škálu produktů dostupné ve třech designových kolekcích – kosmopolitní, moderní a autentické. Každá z nich má svůj nezaměnitelný styl a charakteristické rysy, které zaručeně uspokojí naše zákazníky po celém světě. Mezi další pozoruhodné produkty se řadí luxusní sprcha GROHE Power&Soul, která nabízí sedm režimů proudu pro energickou stimulaci i dokonalé uvolnění, a neustále se vyvíjející řada GROHE Eurocube, která představuje finančně atraktivní vstup do kosmpolitní kolekce.

Produkty a řešení

DOKONALÝ ZÁŽITEK ZE SPRCHOVÁNÍ

PERFEKTNÍ SPRCHA

Využijte všech vlastností vody a prožijte tak jedinečný zážitek během sprchování. Ať už velké nebo extra velké; hlavové či nástěnné; GROHE sprchy jsou dostupné ve všech tvarech, stylech a velikostech. Každá z nich je navíc navržena tak, aby Vám přinášela radost a otevřela zcela nový rozměr sprchování.

Najděte svoji perfektní sprchu

GROHE SMARTCONTROL

Představte si sprchu. Napadne Vás jednoduše - kapky padající vody? Určitě nejde o raketovou vědu. Přesto GROHE SmartControl mění úplně pocit, který tyto kapky padající vody přinášejí. GROHE otvírá svět sprchování, který je určen pouze pro Vás.

Objevte nový svět sprchování