Oceňovaný design

Produkty GROHE pro Vaši koupelnu

Koupelna je místem, ve kterém jsou naše produkty doma. Proto pro ni nabízíme tu nejširší škálu produktů dostupné ve třech designových kolekcích – kosmopolitní, moderní a autentické. Každá z nich má svůj nezaměnitelný styl a charakteristické rysy, které zaručeně uspokojí naše zákazníky po celém světě. Mezi další pozoruhodné produkty se řadí luxusní sprcha GROHE Power&Soul, která nabízí sedm režimů proudu pro energickou stimulaci i dokonalé uvolnění, a neustále se vyvíjející řada GROHE Eurocube, která představuje finančně atraktivní vstup do kosmpolitní kolekce.

Produkty a řešení

DOKONALÝ ZÁŽITEK ZE SPRCHOVÁNÍ

PERFEKTNÍ SPRCHA

Využijte všechny své smysly a prožijte tak jedinečný zážitek během sprchování. Velké nebo extra velké, hlavové či nástěnné? GROHE sprchy jsou dostupné ve všech tvarech, stylech a velikostech. Každá z nich je navíc navržena tak, aby Vám přinášela radost a otevřela zcela nový rozměr sprchování.

Najděte svoji perfektní sprchu

GROHE SMARTCONTROL

Zavřete oči a představte si sprchu. Napadnou Vás kapky padající vody? Bylo to jednoduché, že? Přesto GROHE SmartControl zcela mění vnímání, které tyto kapky přinášejí při dopadu na vaše tělo. GROHE otevírá nový svět sprchování, který je určen pouze pro Vás.

Objevte nový svět sprchování