Koupelnové kolekce GROHE

Koupelnové baterie GROHE spojují oceňovaný design, nejkvalitnější materiály a nejnovější špičkové technologie. Každá kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií, které vhodně doplní nejnovější koupelnovou keramiku a vyhoví vašemu osobnímu stylu.

Koupelnové baterie v současném designu

Kolekce termostatických baterií

GROHE Řada termostatických baterií

Při vývoji termostatických baterií GROHE používáme ten nejcitlivější možný teploměr – lidskou pokožku. Revoluční termostatické baterie řady Grohtherm zaručují, že se proud studené či teplé vody dotkne vaší kůže přesně při teplotě, kterou nastavíte.

Kolekce termostatických baterií
Shower Collections

GROHE Sprchové kolekce

Sprchy GROHE zajistí dokonalý zážitek z každého sprchování. Všechny naše sprchy a sprchové systémy jsou vybaveny technologií GROHE DreamSpray, která zajišťuje vyváženou distribuci vody do každé sprchové trysky.

Kolekce sprch
WC řešení - splachovací tlačítka & sanitární systémy

Sprchové toalety, splachovací tlačítka a sanitární systémy

Naše sanitární řešení, vestavěné splachovací systémy, splachovací ventily a splachovací tlačítka umožňují spolu s moderní závěsnou sanitární keramikou vytvořit jedinečné a luxusní koupelny. Splachovací systémy a tlačítka obsahují technologii GROHE EcoJoy, která pomáhá bez kompromisů šetřit vodu.

Splachovací tlačítka & Sanitární systémy

Objevte více

Zjistěte více o technologii CoolTouch