GROHE Kolekce termostatických baterií

Precizní ovládání pro dokonale uvolňující sprchu

Při vývoji termostatických baterií GROHE používáme ten nejcitlivější možný teploměr – lidskou pokožku. Revoluční termostatické baterie řady Grohtherm zaručují, že se proud studené či teplé vody dotkne vaší kůže přesně při teplotě, kterou nastavíte. Technologie GROHE TurboStat je skutečně revoluční. Požadované teploty vody dosáhne během několika vteřin a udržuje ji stálou. Skutečně inovativní je také množství elegantních designových prvků, které zdobí každý kus této řady malých technologických zázraků.

Spočítejte, kolik ušetříte!

Šetřete pomocí termostatických baterií GROHE vodu a elektrickou energii

Naše kalkulačka pro výpočet úspory vody a elektrické energie vám ihned ukáže, kolik je možné pomocí termostatických baterií vybavených technologiemi GROHE EcoButton nebo GROHE TurboStat ušetřit. Po několika málo kliknutích získáte přehled o ročních nákladech a úsporách.

Zahájit výpočet spotřeby vody & elektrické energie

Prozkoumejte všechny naše kolekce

GROHE Sprchové kolekce

Sprchy GROHE zajistí dokonalý zážitek z každého sprchování. Všechny naše sprchy a sprchové systémy jsou vybaveny technologií GROHE DreamSpray, která zajišťuje vyváženou distribuci vody do každé sprchové trysky.

Kolekce sprch

GROHE Koupelnové kolekce

Koupelnové baterie GROHE spojují oceňovaný design, nejkvalitnější materiály a nejnovější špičkové technologie. Každá kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií, které vhodně doplní nejnovější koupelnovou keramiku a vyhoví vašemu osobnímu stylu.

Koupelnové kolekce

Sprchové toalety, splachovací tlačítka & sanitární systémy

Naše sanitární řešení, vestavěné splachovací systémy, splachovací ventily a splachovací tlačítka umožňují spolu s moderní závěsnou sanitární keramikou vytvořit jedinečné a luxusní koupelny. Splachovací systémy a tlačítka obsahují technologii GROHE EcoJoy, která pomáhá bez kompromisů šetřit vodu.

Splachovací tlačítka & Sanitární systémy