Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

POZNEJTE NOVÝ STANDARD NÁSTĚNNÝCH TERMOSTATICKÝCH BATERIÍ
Grohtherm SmartControl

Představujeme baterii Grohtherm SmartControl, naprostou revoluci na poli nástěnných termostatických baterií, která nabízí bezkonkurenční spolehlivost a precizní regulaci vody při sprchování nebo koupeli.Baterie Grohtherm SmartControl je k dispozici jako separátní produkt pečlivě vyvažující dokonalý vzhled, který je samozřejmostí pro každý produkt značky GROHE, a intuitivní, snadnou obsluhu systému SmartControl.

Brochure
GROHE SMARTCONTROL

Objevte Svět Systémů Smartcontrol

Bezpečí a spolehlivost

Baterie Grohtherm SmartControl je k dispozici jako sprchová termostatická baterie s jedním tlačítkem SmartControl, vanová termostatická baterie se dvěma tlačítky pro vanovou výpusť a ruční sprchu, anebo jako součástí sprchového setu – v kombinaci s 600 nebo 900mm tyčí a masážní ruční sprchou Euphoria 110. Nástěnná montáž všech verzí baterie Grohtherm SmartControl značně usnadňuje jejich instalaci, a činí je tak ideálními pro dílčí renovace koupelny

Precizní ovládání a intuitivní funkce

Systém Grohtherm SmartControl představuje inovativní způsob ovládání sprchy, který vám umožní snadnou a rychlou regulaci průtoku a teploty vody. Umožní vám taky aktivovat oblíbený režim proudu a přepínat mezi hlavovou sprchou, ruční sprchou a vanovou výpustí. Stačí jednoduše otáčet kolečkem GROHE ProGrip pro snížení nebo zvýšení průtoku vody – od Eco po plný proud. Stisknutím tlačítka proud vody zastavíte. Systém SmartControl navíc umožňuje uložení nastavení vody pro příště.

Technologie uvnitř baterií Grohtherm jsou zárukou naprosté spolehlivosti, například GROHE TurboStat, která poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy. A navíc zaručuje dokonalé udržování této teploty, takže vás pod sprchou nebudou čekat žádná nepříjemná překvapení. Povrch termostatické baterie se díky technologii 100% CoolTouch nikdy příliš nezahřeje a je tak vždy bezpečné se ho dotýkat.

Elegantní a praktický design

Díky baterii Grohtherm SmartControl můžete umístit svou vysněnou sprchu i do menších koupelen. Čistý a minimalistický design zanechává pod sprchou mnoho prostoru, zatímco plochá horní strana baterie je určena pro skladování tělové kosmetiky. Přidejte k tomu jednoduché a intuitivní značení tlačítek SmartControl a ihned pochopíte, v čem je koupelnová baterie Grohtherm SmartControl tak výjimečná.

Exposed thermostat

34721000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
16,138.98 Kč DMOC s DPH
Termostatická sprchová baterie, DN 15 se sprchovou soupravou
34720000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
15,942.96 Kč DMOC s DPH
Termostatická sprchová baterie, DN 15 se sprchovou soupravou
34719000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
12,447.27 Kč DMOC s DPH
Termostatická sprchová baterie, DN 15
34718000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
13,656.06 Kč DMOC s DPH
Termostatická vanová baterie, DN 15