Dokonalé kombinace GROHE Perfect Match

Vytvořte si svou dokonalou koupelnovou kombinaci prostřednictvím produktů z řad Essence, EuroCube a Lineare díky konceptu GROHE Perfect Match. Domů je dnes více než kdy jindy centrem života, bezpečným útočištěm, kde lidé mohou zapomenout na svět kolem sebe. Hledáte nové soukromé útočiště? Nebo je vaším přáním sjednocený koupelnový koncept, který jde ruku v ruce s vašimi osobními potřebami a vkusem? Objevte koncept koupelny GROHE, precizní vyladěný vám na míru. Perfect Match tvoří vybrané kombinace produktů, které jsou stoprocentně kompatibilní tvarem i funkcí. Design vodovodní baterie odpovídá tvaru sanitární keramiky, tvaru sprchového systému a dokonce i příslušenství pro celkovou harmonii. Vše od jediného výrobce. Nikdy nebylo snazší vytvořit si svou vysněnou koupelnu.

PERFECT MATCH: GROHE ESSENCE – ORGANICKÁ ELEGANCE

Díky jemně organickým tvarům, štíhlým profilem a přírodním liniím vytvářejí koupelny GROHE Essence uklidňující a nadčasově elegantní atmosféru. Ideální pro všechny, kteří chápou koupelnu jako místo na odpočinek

PERFECT MATCH: GROHE EUROCUBE – MODERNÍ KUBISMUS

Pro milovníky moderního a jedinečného designu do koupelny společnost GROHE připravila kolekci Eurocube. V kombinaci s kolekcí keramiky Cube Ceramic, která se pyšní svými výraznými, minimalistickými liniemi, dosáhnete skutečně moderní design vaší koupelny.

GROHE PERFECT MATCH - LINEARE - SMYSLNÝ MINIMALISMUS

Objevte řadu Lineare, který se perfektně hodí k kulatým i hranatým tvarem. Estetika řady Lineare je minimalistická, avšak velmi podmanivá. Produkty řady Lineare obsahují nenápadné prvky, aby byl celkový vzhled kompaktnější a používání, co nejpříjemnější. Díky svým ideálním proporcím a jednoduchému vzhledu inspirovanému hranami i kulatými tvary nabízí řadu Lineare úplnou flexibilitu v interiérovém designu.

Kolekce GROHE Ceramic

Cube Ceramic

Jednoznačné poselství

Prozkoumejte řadu Cube Ceramic

Essence Ceramic

Krása ve své nejčistší podobě

Prozkoumejte řadu Essence Ceramic

Euro Ceramic

V rytmu mého životního stylu

Prozkoumejte řadu Euro Ceramic

Bau Ceramic

Moderní všestrannost

Prozkoumejte řadu Bau Ceramic

OBJEVTE VÍCE

Objevte více o keramice GROHE na GROHE X