Rozšířená záruka GROHE – 2+1 let

Produkty GROHE jsou navrženy, aby byly vizionářské a inovativní, tak abychom jejich kvalitu mohli zaručit. Zakoupení produktu GROHE znamená, že vaše investice je dokonale vyvážená z hlediska kvality, technologie, designu a udržitelné výroby.

Společnost GROHE poskytuje záruční služby koncovému spotřebiteli v souladu s níže uvedenými podmínkami pro všechny produkty dodávané pod značkou GROHE, které jsou označeny jako výrobky, na které se vztahuje „Rozšířená záruka GROHE – 2 roky plus“.

Registrace produktů za účelem získání rozšířené záruky

Pětiletá záruka GROHE

Vysoce kvalitní materiály a nejnovější výrobní metody jsou kombinovány se špičkovými technologiemi, které zajišťují spolehlivý výkon po mnoho let. Tento přístup reflektuje naše pětiletá záruka výrobce.

Za špičkovým výkonem našich produktů si stojíme. Pravděpodobnost toho, že bude zapotřebí nějakou součást našeho produktu vyměnit nebo nahradit, je nízká. Pokud k ní ale dojde, můžete se spolehnout na to, že po svém boku budete mít naprosté specialisty.

Vychutnejte si jedinečný komfort a prvotřídní funkcionalitu. Máte naše slovo, že na produkty GROHE se můžete spolehnout. Zaručeně.

Úplné znění záručních podmínek
Rozšířená záruka GROHE – 10 let

Rozšířená záruka GROHE – 10 let

Vy i vaši zákazníci nyní mohou benefitovat z výjimečné desetileté rozšířené záruky GROHE pro samostatné splachovací nádrže a vestavěné splachovací nádrže v rámci instalačního systému Rapid SL, Uniset a Rapid Pro (vyrobené po 1. březnu 2013) a další vestavné součásti z řady Rapido i jiné.

Zejména u důležitých produktů, které jsou určeny k vestavění, a tím pádem nejsou normálně dostupné, je zabezpečení v podobě rozšířené záruky výrobce zcela zásadní. Nabídne vám uspokojivý pocit z dobrého rozhodnutí pro kvalitu, inovace a technologii v podobě instalačního rámu GROHE.

Úplné znění záručních podmínek