<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Instalatér stojí vedle plně sestaveného sprchového rámu GROHE Rapido u betonové zdi s výrazným nápisem „RYCHLÉ-JEDNODUCHÉ-BEZPEČNÉ“.

RYCHLÉ-JEDNODUCHÉ-BEZPEČNÉ

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO

Objevte elegantní propracovanost podomítkových sprchových systémů GROHE, které jsou navrženy tak, aby hladce zapadly do každé koupelny. U těchto systémů je vodovodní potrubí důmyslně skryto za stěnou, díky čemuž lze v jakémkoliv prostoru snadno docílit čistého a moderního vzhledu. Naše rozsáhlá řada podomítkových sprchových souprav kombinuje moderní estetiku s vyspělými technologiemi, a zajišťuje tak luxusní a efektivní sprchování. Podomítkové sprchové systémy GROHE jsou ideální jak pro renovace, tak pro novostavby, a dodávají eleganci i funkčnost každé koupelně. Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku a najděte dokonalé řešení, které pozvedne styl a pohodlí vaší koupelny.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO – VÝHODY PRO UŽIVATELE

Instalatér nese demontovaný sprchový rám GROHE Rapido na levé fotografii. Na pravé fotografii stojí vedle plně sestaveného systému.

RYCHLÁ INSTALACE

Nejprve připevněte spodní část rámu ke stěně. Poté umístěte horní část nahoru a nastavte ji na požadovanou výšku hlavové sprchy. Nakonec připojte těleso GROHE Rapido SmartBox k zásobování teplou vodou.

Detailní pohled na sprchový rám GROHE Rapido, zvýraznění modrého rámu, trubek a výškového nastavení.

SNADNÁ INSTALACE

Méně montážních kroků usnadňuje připevnění sprchového rámu a snižuje námahu při plánování koupelny. Výšku hlavové sprchy lze snadno nastavit.

 Detailní záběr na sprchový rám GROHE Rapido namontovaný na stěně, zobrazující modrou nosnou konstrukci a připojené součásti sanitárního systému.

BEZPEČNÁ INSTALACE

Instalace rámu sprchy je bezpečná, protože všechna potrubí pro smíšenou vodu a utěsněné spoje jsou již z výroby na svém místě. Každý rám je testován na těsnost v továrně a je na něj záruka 10 let

Moderní koupelna s tmavě šedými dlaždicemi a sprchovým rámem GROHE Rapido použitým k instalaci podomítkového sprchového systému.

JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ

Součástí balení našich instalačních rámů jsou všechny díly a komponenty potřebné k podomítkové instalaci – kromě přívodu teplé a studené vody. Doplňte sprchu odpovídajícím balíčkem.

PRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO MONO

Všechny části ocelového rámu sprchy jsou předem vyrobené, namontované a testované. Verze Mono podporuje dvě sprchové funkce pro sprchové systémy s ruční a hlavovou sprchou s jedním režimem proudu. Podomítkový sprchový balíček Grohtherm s hlavovou sprchou Tempesta 250 a novou ruční sprchou Tempesta 110 dokonale doplňuje rám a poskytuje tak vše, co instalatéři potřebují k dokončení sprchy.

SPRCHOVÝ RÁM GROHE RAPIDO DUO

Verze Duo je dodávána s přídavným podomítkovým tělesem GROHE Rainshower pro sprchové hlavice se dvěma různými režimy proudu, jako je GROHE Rainshower SmartActive 310. Díky tomu lze ruční sprchu a dva režimy proudu pohodlně ovládat pomocí termostatu GROHE SmartControl nebo pákových baterií GROHE určených pro 3 funkce. Přepínání režimů proudu je snazší než kdy jindy.

HLAVNÍ VLASTNOSTI RÁMU GROHE RAPIDO

Dva obrázky vedle sebe zobrazující sprchový rám GROHE Rapido nainstalovaný ve stěně s viditelnými trubkami a konektory.

VHODNÝ PRO KAŽDÝ TYP* STĚNY

Rám sprchy má montážní hloubku min. 77 mm k přední hraně dlaždice a min. 67 mm k přední hraně rámu, a proto se hodí do téměř každé sádrokartonové stěny. Pro nástěnnou instalaci lze rám kombinovat se samostatnými nástěnnými držáky.

Detailní pohled na sprchový rám GROHE Rapido, zvýraznění modrého rámu, trubek a výškového nastavení.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA HLAVOVÉ SPRCHY

Pro přizpůsobení individuálním preferencím a zajištění pohodlí lze výšku sprchové hlavice snadno upravit jednoduchým prodloužením ocelového rámu, což umožňuje osobitější a příjemnější zážitek ze sprchování.

Logo GROHE s nálepkou „10letá záruka“ v odstínech modré a bílé.

*ZÁRUKA 10 LET

Na sprchový rám GROHE Rapido poskytujeme 10letou záruku, která nabízí jak instalatérům, tak jejich zákazníkům jistotu a klid, které potřebují, a zajišťuje dlouhodobou spokojenost a bezpečnost.

*Na balíčky se vztahuje komplexní 5letá záruka.

Detailní záběr čtyř nástěnných držáků GROHE pro instalaci.

NÁSTĚNNÉ DRŽÁKY GROHE

Sprchový rám je mimořádně vhodný pro modernizaci koupelny díky inovativní metodě instalace. Pomocí nástěnných držáků GROHE lze rám snadno namontovat přímo na stěnu, což zjednodušuje proces instalace.

Podrobnosti o nástěnných držácích Grohe

Bathroom

Prostředek pro instalaci podomítkové sprchy Mono
Rapido sprchové rámy
Prostředek pro instalaci podomítkové sprchy Mono
1039939990
Prostředek pro instalaci podomítkové sprchy Duo
Rapido sprchové rámy
Prostředek pro instalaci podomítkové sprchy Duo
1039949990
Obrázek vysvětlující, jak nainstalovat podomítkovou sprchu pomocí rámu GROHE Rapido.

POSTUP INSTALACE

Rostoucí popularita podomítkových sprchových baterií představuje pro instalatéry výzvu, protože jsou relativně složité a jejich montáž zabere spoustu času. To už ale neplatí! Instalační sprchový rám GROHE Rapido umožňuje instalatérům výrazně urychlit montáž podomítkových sprchových systémů. Zjistěte více o zjednodušeném procesu instalace!

SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Instalační systém Rapid SLX připevněný k bílé stěně.

INSTALAČNÍ SYSTÉMY RAPID SLX

Hledáte podobné řešení pro toalety? Instalační systém RAPID SLX zjednodušuje instalaci toalety svým efektivním a časově úsporným designem, který zajišťuje bezpečnou a přesnou montáž pro profesionály i koncové zákazníky.

Více informací

SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY

GROHE TRAINING COMPANION

Seznamte se s GROHE Training Companion, portálem nabízejícím odborná školení o našich produktech. Zlepšete své dovednosti pomocí našich komplexních a snadno pochopitelných prezentací.

KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete pomoc? Spojte se s námi pomocí kontaktního formuláře pro přizpůsobenou podporu a rychlou pomoc!