PRODUKTY GROHE - DOKONALÝ SPRCHOVÝ ZÁŽITEK NA MÍRU

Dopřejte si zcela vyjímečný wellness zážitek s exkluzivními produkty GROHE F-digital Deluxe a Aquasymphony . Tyto kosmopolitní sprchové systémy stimulují všechny lidské smysly a přemění koupelnu v oázu osobní harmonie plné dokonalých zážitků ze sprchování.

PODOMÍTKOVÉ SYSTÉMY

Pokud plánujete zcela novou koupelnu, jsou podomítkové termostatické baterie Grohtherm v kombinaci s hlavovými sprchami GROHE skvělou volbou.

NÁSTĚNNÉ SPRCHY A SPRCHOVÉ SYSTÉMY

Nástěnné sprchové systémy GROHE dokážou vaše sny přeměnit v realitu snadněji, než si myslíte. Požitek ze sprchování může být od plánování vzdálený jen malý krůček.

RUČNÍ SPRCHY A SPRCHOVÉ SETY

Kolekce ručních sprch značky GROHE v sobě spojuje oceňovaný design s nejnovějšími technologiemi a prvotřídními materiály. Sprchy s technologií GROHE EcoJoy potvrzují náš závazek k ochraně životního prostředí a přispívají ke každodenní úspoře vody.

Spočítejte si, kolik ušetříte!

Šetřete vodu a elektrickou energii pomocí termostatických baterií GROHE

Naše kalkulačka pro výpočet úspory vody a elektrické energie vám ihned ukáže, kolik je možné ušetřit pomocí termostatických baterií vybavených technologiemi GROHE EcoButton nebo GROHE TurboStat. Po několika málo kliknutích získáte přehled o ročních nákladech a úsporách.

Zahájit výpočet spotřeby vody a elektrické energie

REŽIMY PROUDU SPRCH GROHE

"ZKUSTE RŮZNÉ MOŽNOSTI – PŘEJETE SI OSVĚŽENÍ NEBO UVOLNĚNÍ?"

Rovnoměrný proud vody je zajištěn prostřednictvím jedinečného zpracování hlavice, které vodu rovnoměrně distribuuje do všech trysek. Bez ohledu na to, zda si vaše aktuální nálada žádá klasický, relaxační, intenzivní, dešťový nebo masážní sprchový proud, můžete si být jisti, že naše sprcha Vám poskytne dokonalý sprchový zážitek. Nové režimy proudu, GROHE PureRain, GROHE Bokoma Spray a ActiveRain, jsou výsledkem nejnovější inovace technologie GROHE DreamSpray.

REŽIM RAIN

REŽIM RAIN

Široký, luxusní, jemný režim proudu na zklidnění pokožky. Stejně jako letní déšť, který režim simuluje, je tento proud všeobjímající a bohatý.

REŽIM PURERAIN

REŽIM PURERAIN

Nově vylepšený režim Rain s většími a jemnějšími kapkami pro ještě luxusnější zážitek ze sprchování.

REŽIM ACTIVERAIN

REŽIM ACTIVERAIN

Inovativní režim proudu pro uvolnění namoženého svalstva nebo vyplachování šamponu z vlasů.

REŽIM SMARTRAIN

REŽIM SMARTRAIN

Nabízí stejné benefity jako klasický režim Rain, avšak s nižší spotřebou vody. Jedná se o chytrý režim, který i při nižší spotřebě vody poskytuje dokonalý požitek ze sprchování.

REŽIM JET

REŽIM JET

Intenzivní kruhové trysky produkující osvěžující proud vody. Hodí se obzvláště pro stimulaci pokožky nebo čištění vany či sprchového koutu.

REŽIM PURE

REŽIM PURE

Jeho název hovoří za vše. Jemný, čirý proud osvěžující vody proudící ze středu sprchové hlavice připomíná tok svěžího horského pramene.

TRYSKY WATERFALL

TRYSKY WATERFALL

Extra široká výpusť, která do vaší koupelny vnese požitek z ohromujícího vodopádu.

JEMNÉ TRYSKY

JEMNÉ TRYSKY

Revitalizující vodní mlha, díky které si budete připadat jako na břehu moře.

MASÁŽNÍ REŽIM

MASÁŽNÍ REŽIM

Pulzující režim proudu poskytující povzbuzující masáž. Jedinečnou masáž, do které se budete moci zcela ponořit.

REŽIM TRIOMASSAGE

REŽIM TRIOMASSAGE

Tento masážní proud je kombinací režimů Bokoma Spray a GROHE Massage, a postará se o uvolňující masáž hlavy a ramen současně.

REŽIM BOKOMA SPRAY

REŽIM BOKOMA SPRAY

Osm dynamických trysek vytvářejících efekt „dýchání“ simuluje pocit z ruční masáže a uvolňuje napětí.

REŽIM CHAMPAGNE

REŽIM CHAMPAGNE

Kapky vody jsou v tomto režimu nasyceny vzduchem. Přítomnost vzduchu ve vodě dovoluje snížit spotřebu vody při zachování plnohodnotného zážitku.

Objevte více

Náš průzkum GROHE odhaluje zvyky při sprchování

Jak připojit sprchovou hadici