Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

POZVÁNKA DO RÁJE.
INSPIROVÁNA TĚMI NEJATRAKTIVNĚJŠÍMI MÍSTY NA ZEMI.

PŘEDSTAVUJEME: DECHBEROUCÍ SYMFONII GROHE AQUASYMPHONY.

Představte si, že byste mohli každý den zahájit výletem do ráje. Sprcha AquaSymphony od GROHE vám umožní na okamžik oprostit se od starostí všedních dní a vkročit do jiného světa. Světa, ve kterém vám podmanivá souhra světel, vody a tónů hudby pomůže načerpat energii a revitalizovat mysl. Staňte se součástí líbezné souhry pro inspiraci všech smyslů. Představujeme symfonii sprchování.

Sprcha AquaSymphony ve skutečnosti není pouhou sprchou – je to vaše soukromá lázeň, místo, ve kterém voda ožívá doposud nepoznaným způsobem za podmanivých tónů hudby. Zavřete oči a zkuste si představit oázu relaxace a osvěžení, která vás čeká.

ZAČÁTEK NOVÉ ÉRY SPRCHOVÁNÍ

Buďte skladateli své osobní vodní symfonie. Sprcha AquaSymphony se stane dirigentem vody. Ve všech tvarech a formách. Jemná jako mořská pěna. Silná jako vodopád. Pouze pro vás, k dispozici v nekonečně mnoha podobách.

NEKONEČNĚ MNOHO ZPŮSOBŮ JAKÝMI SI VYCHUTNÁTE VODU

Sprcha AquaSymphony umožňuje vytvoření nekompromisního sprchového zážitku prostřednictvím inteligentního ovládacího systému, jehož prostřednictvím bude sprcha vždy přesně taková, jakou si vaše současné rozpoložení žádá.

Rain Sprays

Trysky v režimu Rain

Toto je režim Rain. Zavřete oči. Nechte na svou pokožku dopadat vlahý letní déšť ve formě jemných kapek. Cítíte to? Vaše mysl i tělo se uvolňují a zbavují nepříjemností a stresu. Dosahujete vnitřní harmonie. Nově vylepšený režim Rain s většími a jemnějšími kapkami pro ještě luxusnější zážitek ze sprchování.

AquaCurtain

AquaCurtain

Trysky AquaCurtain vás šetrně izolují od okolního světa prostřednictvím vodní opony, která navzdory své průzračnosti vytvoří intimní prostor jen pro vás a vaše myšlenky.

Waterfall XL Sprays

Trysky Waterfall XL

Postavte se pod tuto opulentní kaskádu vody a vnímejte, jak odplavuje starosti všedního dne a zanechává ve vás pocit odpočinku a osvěžení. Extra široká výpusť vytváří působivý dojem vodopádu.

Drizzle Sprays

Jemné trysky

Představte si, že stojíte na břehu moře a do tváře vám fouká osvěžující vánek s drobnými kapkami mořské vody. Přesně takový pocit, plný osvěžení a revitalizace, vám poskytnou jemné trysky.

Pure Spray

Tryska Pure

Její název hovoří za vše. Jemně tekoucí proud osvěžující vody, který vyvěrá přímo ze středu sprchové hlavice jako horský pramen.

Bokoma Sprays

Trysky Bokoma Spray

Náročný den? Máme pro vás nabídku dokonalého odpočinku. Uvolněte se a dopřejte si masáž prostřednictvím pulzujících trysek s režimem Bokoma Spray, které uvolní ztuhlé svaly i duševní napětí.

INTELIGENTNÍ A INTUITIVNÍ

Dirigentem celého technologického orchestru sprchy AquaSymphony je aplikace GROHE SPA ve spolupráci s modulem F-digital Deluxe. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android a umožňuje ovládání světla, hudby a páry včetně jednotlivých modulů. Představení může začít.

Podmanivá souhra světla a barev

Jaká barva vystihuje vaši náladu? Modrá? Nebo si s jednou barvou nevystačíte? Světelný panel sprchy AquaSymphony vás obklopí světlem libovolné barvy a vytvoří ve sprše podmanivou atmosféru, která poskytne vašim smyslům uvolňující barevnou terapii přesně na míru současné náladě.

S hudbou je svět vždy lepším místem

S hudbou je svět vždy lepším místem

Obohaťte sprchování o líbezné tóny vaší oblíbené hudby. Ať již preferujete moderní jazz nebo klasiku, hudba dodá vašemu vodnímu zážitku doposud nepoznaný rozměr.

Ponořte se do parní lázně

Parní lázeň je dlouhodobě známá pro své příznivé účinky na lidské zdraví. A nyní si ji budete dopřát přímo ve sprše. Pomocí aromatických olejů můžete dále rozšířit a obohatit zážitek z této lázně.

Duševní terapie barev

Duševní terapie barev

Co činí dokonale stimulující sprchový zážitek kompletním? Je to barevný doprovod, který umožňuje nastavení nekonečného počtu barevných kombinací tvořících jedinečnou a osobitou světelnou atmosféru.

DESIGN AWARDS

Iconic Award 2015

Iconic Award 2015

iF Product Design Award 2016

iF Product Design
Award 2016

Interior Innovation Award 2017

Interior Innovation
Award 2017

RUČNĚ VYROBENO SPOLEČNOSTÍ GROHE

Navrženo, zpracováno a vyrobeno v Německu.

Společnost GROHE má za sebou bohatou historii výroby prémiových sprch pevně ukotvenou v německém Lahru. Sprcha AquaSymphony je vyvrcholením mnoha let neutuchajícího technologického rozvoje, který byl s naší výrobou vždy pevně spjat. Když se řemeslné mistrovství propojí s inovativními technologiemi, vznikne něco, co zcela vybočuje z řady běžných produktů. Například sprcha AquaSymphony.

PRODUKTY

Rainshower F-Series 40
Rainshower F-Series 40
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set base unit box
GROHE F-digital Deluxe Base unit box 4.0 Bluetooth F-Series 40
GROHE F-digital Deluxe Power supply base unit box
GROHE F-digital Deluxe Bluetooth unit BT-01A for Apple and Android devices
GROHE F-digital Deluxe Steam generator 6.6 kW with steam outlet and temperature sensor
GROHE F-digital Deluxe Rough-in set steam generator
Grohtherm F Thermostat complete kit for F40
Rainshower F-Series Sound set
Rainshower F-Series Rough-in set sound set
Rapido C Rough-in box for triple volume control 27 625
Rapido C Rough-in box for single volume control
Grohtherm F Rough-in box for wall shower union 27 621
GROHE Rapido T Universal thermostatic mixer for concealed installation

INSTALACE

KATALOG

Katalog Aquasymphony
Montážní příručka