ZAČNĚTE SVÝM KLIENTŮM NABÍZET SYSTÉM PREVENCE PROTI VYTOPENÍ!

OD NÁPRAVY NIČIVÝCH ŠKOD PO ÚČINNOU PREVENCI

Náprava škod způsobených únikem vody nebo vytopením je nezbytnou součástí obchodních aktivit instalatérů. Je to potřebná práce, která však málokomu přináší požitek. Jistě moc dobře znáte situace, kdy vás vystrašený klient zavolá uprostřed noci nebo během práce na jiné zakázce. Problémy s únikem vody zkrátka nejsou nepříjemné jen pro majitele domů a bytů.

Co kdybyste svým klientům mohli nabízet kromě běžného servisu také systém včasné, automatické detekce? Zatímco vaši klienti budou mít klid na duši, vy nebudete muset trávit tolik času opravami škod po vytopení.

Systémy prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard jsou schopny detekovat problémy s vodou a průsaky předtím, než stihnout napáchat nějaké škody, což poskytuje všem zúčastněným více času k reakci. Budete rovněž schopni lépe plánovat objednávky svých klientů a odpadne vám stres s řešením urgentních případů. Méně času stráveného nápravami škod po vytopení, méně nepořádku, méně stresu a méně starostí.

ŠKODY ZPŮSOBENÉ VODOU: PROBLÉM DOMÁCNOSTÍ ČÍSLO JEDNA!

54 % DOMÁCNOSTÍ SE NĚKDY SETKALO S VÁŽNÝMI ŠKODAMI ZPŮSOBENÝMI VODOU.*

Seznamte se s fakty o škodách způsobených vodou

GROHE SENSE, INTELIGENTNÍ VODNÍ SENZOR, MŮŽE INSTALOVAT KDOKOLIV

Systém GROHE Sense je prvním krokem pro domácnost zabezpečenou před únikem vody. Je snadné ho zakoupit a ještě snadnější nainstalovat. A jakmile zákazníci poznají výhody kompletního systému GROHE Sense a přidružené aplikace, budou chtít celý bezpečnostní balíček, který je ochrání před průsaky, vytopením a dalšími škodami. A tehdy přijde vaše chvíle.

Přečtěte si více o systému GROHE Sense

INTELIGENTNÍ ŘÍDICÍ MODUL GROHE SENSE GUARD MŮŽETE INSTALOVAT POUZE VY

Pro bezpečnou a správnou instalaci systému GROHE Sense Guard budou klienti potřebovat vaše služby, tedy asistenci profesionálního instalatéra. Pro vás bude instalace hračkou díky inovativním technologiím a způsobu montáže.

Přečtěte si více o systému GROHE Sense Guard

DOKONALÝ NÁSTROJ: BEZPEČNOSTNÍ SADA GROHE SENSE NEUSTÁLE VE VAŠÍ DODÁVCE

Praktická sada v kufříku, kterou můžete vozit neustále s sebou. Pokaždé, když budete u klienta spravovat prasklé nebo poškozené potrubí, budete mít jedinečnou šanci systém GROHE Sense názorně předvést a klientovi nabídnout.

Nezapomeňte po každém prodeji některého z produktů doplnit zásoby, abyste byli připraveni na příštího zákazníka!

Bezpečnostní sada obsahuje:

  • GROHE Sense Guard
  • Vodní senzor GROHE Sense (3 kusy)
  • Sada pro nástěnnou montáž GROHE Sense Guard
  • Prodlužovací kabel pro GROHE Sense Guard
  • Prodlužovací sada GROHE Sense s adaptérem
Objevte bezpečnostní sadu GROHE Sense

STAŇTE SE EXPERTEM NA VODNÍ BEZPEČNOST PROSTŘEDNICTVÍM ŠKOLENÍ!

Čím dál tím více spotřebitelů objevuje výhody systémů a technologií chytré domácnosti. Proto školení ohledně systémů prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard pomůže zajistit prosperitu vašeho podnikání i do budoucna a doplní vám natolik žádané know-how ohledně inteligentních produktů, jejich prodeje a implementace.

Chcete se dozvědět více o produktech společnosti GROHE pro chytrou domácnost? Nebo vás zajímají spíše technické aspekty našich jedinečných systémů prevence proti vytopení GROHE Sense a GROHE Sense Guard? Zveme vás k účasti v našem online školení!

Seznamte se se všemi nezbytnými informacemi o systémech GROHE Sense a GROHE Sense Guard v našem online školení!

ZAJISTÍME VÁM POTENCIÁLNÍ NOVÉ KLIENTY – UJISTĚTE SE, ŽE VÁS NAJDOU!

Zákazníky, které zajímá inteligentní systém GROHE Sense Guard, odkazujeme na tzv. „experty na vodní bezpečnost“, a to nejen ve vyhledávači instalatérů na našich webových stránkách, ale také přímo z aplikace GROHE Sense. Mohou vás potenciální klienti ve vašem okolí najít? Ověřte si to sami!

Zobrazit experty na vodní bezpečnost

Zůstaňte v obraze ohledně všech novinek od společnosti GROHE!

ČÍST DÁLE

Inteligentní vodní senzor.

Prozkoumejte GROHE Sense

Inteligentní ochránce vaší domácnosti.

Prozkoumejte GROHE Sense Guard

Aplikace pro osobní vodohospodářství.

Objevte aplikaci GROHE Sense App

*Zdroj: The ConsumerView, leden 2017, Quantitative Assessment Europe.