SLADĚNÉ FORMOU I FUNKCÍ. PŘEDSTAVUJEME KUCHYŇSKÉ DŘEZY GROHE

KUCHYŇSKÉ DŘEZY GROHE

Napouštěním vody do hrnců, omýváním zeleniny nebo mytím rukou po přípravě pokrmu. Je to místo, u kterého se každý den zastavíte nesčetněkrát. Proč tedy nezvolit dřez, který předčí vaše očekávání co se týče kvality, designu a funkcí?

Portfolio kuchyňských dřezů GROHE bylo navrženo tak, aby jednotlivými inovativními a moderními designovými variantami nabídlo řešení pro jakýkoliv kuchyňský interiér. Na výběr máte model z elegantní, robustní nerezové oceli, mimořádně odolný, kompozitní model dostupný ve dvou moderních barvách nebo bezkonkurenční variantu s povrchem PVD, kterou nabízíme ve třech dokonale sladěných barevných provedeních. V našem portfoliu najdete kompaktní modely s integrovanými odkapávači, velké dvojité dřezy pro případ, že budete potřebovat opravdu maximum prostoru, ale také vysoce elegantní zapuštěné dřezy. A díky funkcím, jako je GROHE QuickFix nebo velká zpětná kompatibilita, které najdete ve standardní výbavě, bude montáž vašeho nového kuchyňského dřezu otázkou několika málo minut.

Jsme také přesvědčeni, že si zamilujete speciální funkce, kterými jsme naše dřezy vybavili, počínaje technologií potlačení hluku a konče automatickým odtokem, díky kterému již nikdy nebudete pro vypuštění umyvadla sahat do špinavé vody. Technologie GROHE Whisper zaručuje, že naše dřezy budou těmi nejtiššími, se kterými jste se doposud setkali. U kompozitních dřezů zajišťuje potlačení hluku z odtékající vody samotný materiál, ze kterého jsou tyto dřezy vyrobeny, zatímco naše dřezy z nerezové oceli obsahují speciální izolační vrstvu dosahující stejných výsledků. Stejně jako u vodovodních baterií, při používání dřezu GROHE zkrátka pocítíte rozdíl. A kuchyňské práce budou opět o něco příjemnější. Stejně jako u vodovodních baterií, při používání dřezů GROHE zkrátka pocítíte rozdíl. A kuchyňské práce budou opět o něco příjemnější.

Poznejte kuchyňské dřezy GROHE

Č. VÝROBCE KUCHYŇSKÝCH ŘEŠENÍ ČÍSLO 1 – GROHE NABÍZÍ VŠE, NA CO POMYSLÍTE

Portfolio kuchyňských řešení GROHE je nejrozsáhlejší na světě – kuchyňské baterie, vodní systémy, dřezy, doplňky a odtokové systémy naší značky jsou inovativní, komfortní a mimořádně praktické.

KVALITA, NA KTEROU SI MŮŽETE SÁHNOUT

Zpracování našich produktů na současném trhu nemá konkurenci. Patentovaná povrchová technologie usnadňuje čištění, zatímco nerezová ocel nejvyšší třídy zaručuje odolnost a dlouhou životnost.

SADY DŘEZU A VODOVODNÍ BATERIE GROHE – NEKOMPROMISNÍ BALENÍ VŠE V JEDNOM

Naše dřezové sady činí nákup nejdůležitější součásti kuchyně ještě snadnějším. Připravili jsme pro vás 4 optimalizované kombinace vodovodní baterie a dřezu, u kterých garantujeme precizně sladěný design a výkon.

KOMPLETNÍ PORTFOLIO NAPŘÍČ VŠEMI CENOVÝMI SEGMENTY

Naše řady kuchyňských dřezů pokrývají každý styl, velikost a cenovou úroveň. Můžete se tak spolehnout, že mezi nimi najdete dokonalý model pro vaše potřeby. Vyberte si elegantní dřez z nerezové oceli, robustní kompozitní dřez, který obsahuje 80% podíl křemenné žuly nebo bezkonkurenčně odolný dřez s povrchem PVD. Kompozitní dřezy nabízíme ve dvou moderních barevných variantách – černá a šedá žula, zatímco modely z PVD jsou k dispozici ve třech – kartáčovaný Hard Graphite, kartáčovaný Cool Sunrise a kartáčovaný Warm Sunset. Výběr je skutečně pouze na vás.

Úplný přehled produktů

Společnost GROHE vám pomůže najít váš vysněný kuchyňský dřez z kompozitních materiálů. Dřezová řada GROHE K obsahuje celou řadu velikostních a designových variant pro všechny typy kuchyní. Vyberte si, zda chcete dřez s 1, 1,5 nebo 2 sektory, a rozhodněte se pro jednu ze dvou barevných variant. Rozhodněte, jestli váš dřez bude instalován s tradičním nebo hloubkovým vestavěním. Z pestré škály kuchyňských dřezů GROHE si svého favorita vybere každý.

Prozkoumejte všechny produkty

Přehled vlastností

Jsme přesvědčeni, že si zamilujete speciální funkce, kterými jsme naše dřezy vybavili, počínaje technologií potlačení hluku GROHE Whisper a konče automatickým odtokem, díky kterému již nikdy nebudete pro vypuštění umyvadla sahat do špinavé vody. Stejně jako u vodovodních baterií, při používání dřezu GROHE zkrátka pocítíte rozdíl. A kuchyňské práce budou opět o něco příjemnější.

Prozkoumejte všechny produkty

PRODUKTOVÉ ŘADY

Společnost GROHE vám pomůže najít váš vysněný kuchyňský dřez, ať už z PVD nebo nerezové oceli. Dřezová řada GROHE K obsahuje celou řadu velikostních a designových variant z nerezové oceli pro všechny typy kuchyní. Vyberte si, zda chcete dřez s 1, 1,5 nebo 2 sektory. Rozhodněte, zda váš dřez bude instalován pomocí standardního vestavění se zkosenými okraji, jako zápustný, případně s hloubkovým vestavěním. Z pestré škály kuchyňských nerezových dřezů GROHE si svého favorita vybere každý.

A pokud si přejete svou kuchyň vybavit skutečně ohromujícími barvami, sáhněte po modelu K700 Undermount z PVD, který je k dispozici ve třech barevných provedeních – kartáčovaný Hard Graphite, kartáčovaný Cool Sunrise a kartáčovaný Warm Sunset.

Prozkoumejte všechny produkty

PŘEHLED VLASTNOSTÍ

Jsme přesvědčeni, že si zamilujete speciální funkce, kterými jsme naše dřezy vybavili, počínaje technologií potlačení hluku GROHE Whisper a konče automatickým odtokem, díky kterému již nikdy nebudete pro vypuštění umyvadla sahat do špinavé vody. Stejně jako u vodovodních baterií, při používání dřezu GROHE zkrátka pocítíte rozdíl. A kuchyňské práce budou opět o něco příjemnější.

Prozkoumejte všechny vlastnosti

Objevte více

Jak nainstalovat kompozitní dřez