Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

PŘEHLED VLASTNOSTÍ

BENEFITY, KTERÉ POCÍTÍTE KAŽDÝ DEN INOVATIVNÍ FUNKCE A VLASTNOSTI

VLASTNOSTI PRODUKTŮ – Součástí dřezů GROHE jsou inteligentní funkce, které zpříjemní čas strávený v kuchyni. Naše dřezy se snadno čistí, potlačují hluk tekoucí vody a umožňují odtok ovládat dálkově. Stačí si zvolit požadovanou velikost a styl.

MOMENTS OF TRUTH

GROHE StarLight

Zářivý, odolný povrch, díky kterému bude váš dřez vypadat skvěle po mnoho desítek let. GROHE StarLight je v tomto případě označením pro nerezovou ocel nadstandardní kvality a inovativní techniku broušení, jejíž výsledkem je hladký a snadno udržovatelný povrch.

GROHE QuickFix

Díky rychlomontážnímu systému GROHE QuickFix bude instalace vašeho nového dřezu otázkou několika okamžiků. Díky předpřipraveným otvorům na baterii je většinu dřezů v naší nabídce možné instalovat s volitelným natočením.

GROHE Whisper

Eliminujte ruch z kuchyně na minimum prostřednictvím technologie GROHE Whisper, speciální izolační vrstvy, která potlačuje hluk tekoucí vody.

MATERIÁL

Dřezy řady K300–K1000 jsou ošetřeny speciálními rostlinnými vlákny (Tampico), které jim dodávají charakteristický, mimořádně jemný „saténový“ povrch. Tato patentovaná technika povrchové úpravy (GROHE Satin Finish) způsobuje, že je nerezový povrch hladší a méně porézní než v případě materiálů jiných výrobců. Naše dřezy tak vypadají lépe, snadněji se udržují a jsou znatelně odolnější.

AISI 304 – NEREZOVÁ OCEL

AISI 304 – NEREZOVÁ OCEL

Nerezová ocel AISI 304 je výchozím materiálem všech dřezů GROHE, které tak převyšují jakostní standardy a požadavky dnešního kuchyňského průmyslu. Jelikož ocel AISI 304 obsahuje vysoké procento chromu a niklu, je její povrch mimořádně zářivý a dřez jako takový velmi odolný vůči korozi.

AISI 316 – NEREZOVÁ OCEL (NÁMOŘNÍ OCEL)

AISI 316 – NEREZOVÁ OCEL (NÁMOŘNÍ OCEL)

Tím, že je řada kuchyňských dřezů K400+ k dispozici v oceli třídy AISI 316, nabízí GROHE odolné řešení i do oblastí se slaným klimatem napomáhajícím korozi. Nerezová ocel AISI 316 je známá pod názvem „námořní ocel“ a její slitina obsahuje mimořádně vysoký podíl chromu, niklu a molybdenu, díky které je ocel ještě odolnější vůči korozi a působení kyselin či chloru.

VÝROBA

Dřezy GROHE jsou k dispozici v mnoha podobách, od vstupních modelů po sofistikované, minimalistické varianty.

LISOVANÉ DŘEZY
Každý dřez je vylisován z jediného plátu vysoce kvalitní nerezové oceli. Následně jsou do něj vyřezány otvory pro baterii a odtok. Tímto způsobem lze vytvořit robustní kuchyňské dřezy i s poměrně komplikovanými tvary, které jsou odolné a cenově dostupné.

LISOVANÉ/SVAŘOVANÉ DŘEZY
Rám dřezu a dřez samotný jsou vylisovány z odlišných, vysoce kvalitních nerezových plátů. Dřez je následně svařováním připevněn k rámu. Tato metoda umožňuje vytvořit dřezy s větší hloubkou a menším rozestupem dřezu a rámu, což vytváří značně elegantní a moderní dojem.

TVAROVANÉ/SVAŘOVANÉ DŘEZY
Nerezový plát je nejdříve precizně vytvarován laserem a poté zpracován do výsledné podoby dřezu. Následně je dřez svařováním upevněn k rámu. Výsledkem tohoto výrobního procesu jsou dřezy s ostrými úhly a minimálním rozestupem od rámu, což je ideální pro minimalistické konstrukce. Jelikož nedochází k lisování nerezové oceli, zůstává její povrch hladší a zachová si svou původní tloušťku, a to i u dna dřezu.

KVALITA

Pověstná kvalita GROHE se samozřejmě vztahuje i na každý dřez z našeho produktového portfolia. Každý model je vyroben z nerezové oceli, jejíž kvalita převyšuje průmyslové standardy, s tloušťkou od 0,6 mm u vstupního cenového segmentu do 1 mm u prémiových řad. Naše patentovaná technika broušení vytváří mimořádně hladký povrch, který se snadno čistí. Všechny dřezy GROHE jsou kryty pětiletou zárukou, stejně jako naše vodovodní baterie.

Pětiletá záruka

TYPY MONTÁŽE

STANDARD BUILT-IN

STANDARDNÍ VESTAVĚNÍ

Tradiční způsob montáže s 8mm vertikálním okrajem.

FLAT-EDGE

STANDARDNÍ VESTAVĚNÍ SE ZKOSENÝMI OKRAJI

Mimořádně elegantní řešení a jednoduchá instalace.

UNDERMOUNT

HLOUBKOVÉ VESTAVĚNÍ

Stylové a moderní řešení instalace do kuchyňské linky.

FLUSH-MOUNT

ZÁPUSTNÁ MONTÁŽ

Dřez je zapuštěn do 1,5 mm vysoké štěrbiny, díky které dokonale splývá s povrchem linky. Alternativně jde dřez instalovat také na desku.