NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

GROHE pro vaši kuchyni

Oceňovaný design a inovativní funkce

Stejně jako se u dokonalého pokrmu snoubí hezký vzhled na talíři, čerstvé suroviny a vyvážené nutriční hodnoty, i naše vodovodní baterie představují harmonické sloučení kvality, technologie a designu. Jsou vyrobeny výhradně z těch nejlepších materiálů a obsahují technologie, které jsou na špici současného vývoje. Proto poskytují každý den naprosto spolehlivý výkon, který přetrvá po mnoho let.

Kitchen Accessories

Internetový obchod GROHE Blue

Sklenice, karafy, filtry a CO2 karbonizační lahve pro systém GROHE Blue®

Zobrazit všechny produkty

Oceňovaný Design

red dot award 2014 best of the best

red dot: Best of the Best 2014

Ročník 2014 prestižního ocenění red dot award za produktový design opět patřil společnosti GROHE, přednímu světovému výrobci designérských vodovodních baterií.

Společnost GROHE získala ocenění „red dot: Best of the Best“ pro svou kuchyňskou baterii Minta Touch. Společnost GROHE získala toto ocenění, které je v komunitě designérů jednoznačně považováno za nejprestižnější cenu za design, popáté během sedmi let.

Uživatelsky přívětivé funkce

K7 Sink mixer

Inovativní design a výjimečné zpracování se u našich produktů snoubí s bezkonkurenční ergonomií.

Tři velikosti výpusti
Nízká, středně vysoká nebo vysoká výpusť. Nezávisle na tom, jakou velikost si zvolíte, systém GROHE ComfortHeight vždy zajistí, že výpusť bude vhodná pro praktické a pohodlné mytí rozměrného a hlubokého nádobí.

Vytahovací sprchová hlavice
Vytahovací sprchová hlavice je nezbytným doplňkem každého domácího šéfkuchaře, ať už pro oplachování ovoce a zeleniny nebo k čištění mastných pánví. Sprchovou hlavici má součástí výbavy několik modelů našich kuchyňských baterií.

Komfortní manipulace s pákou i v těsných prostorech
U několika našich kuchyňských baterií je rukojeť umístěna na boku těla baterie. Aby bylo zajištěno pohodlé použití i tehdy, když se baterie nachází u zdi, je kartuše nastavena tak, aby se otáčela o 70° dopředu a jen 30° dozadu.

Navrženy pro celoživotní výdrž

GROHE SilkMove

Kuchyňské baterie GROHE jsou navrženy tak, aby vám vydržely celý život. V průběhu vývoje nového produktu jsou veškeré materiály a součásti podrobeny rozsáhlým testům, které zjišťují, zda jsou splněny vysoké standardy kvality společnosti GROHE. Koupelnové baterie GROHE procházejí testy, které simulují léta každodenního používání. Díky těmto testům zaručujeme, že naše produkty poskytují bezchybný výkon po dlouhá léta.
Přečtěte si více o interním testování ve společnosti GROHE.

Součástí všech pákových kuchyňských baterií je technologie GROHE SilkMove®. Extra široký úhel otáčení a prémiové keramické disky zajišťují, že regulace teploty vody a průtoku je mimořádně snadná, a to i s mokrýma nebo mastnýma rukama. Záruka na náhradní díly zajišťuje, že i po ukončení výroby určitého produktu budou veškeré náhradní díly k dispozici následujících 10 let (u vestavěných systémů 15 let).