VÍTEJTE VE SVĚTE DOKONALÉHO SPRCHOVÁNÍ S GROHE

Využijte všech vlastností vody pro vytvoření skutečně unikátního sprchového zážitku. Nabídka sprch a termostatů GROHE obsahuje všechny myslitelné tvary, styly a velikosti, včetně velkých a extra velkých, zapuštěných do stropu nebo připevněných na stěnu, které byly navrženy s ohledem na vaše pohodlí a komfort.

KOUPIT ONLINE

Najít e-shop

KOUPIT OFFLINE

Najít showroom

Video průvodce GROHE

Hledáte kvalitní sprchový set, který by vyhovovat vašim potřebám, ale nechcete řešit složitou terminologii a nekonečné množství technických podrobností o jednotlivých produktech?

Představte si... že zvolíte dokonalé řešení bez jakýchkoliv složitostí. Společnost GROHE natočila videa, která vás krok za krokem provedou jednotlivými aspekty výběru té pravé sprchové baterie.

Zhlédnout nyní

TERMOSTATICKÁ TECHNOLOGIE GROHE
SRDCE PERFEKTNÍ SPRCHY

Při vývoji termostatických sprchových baterií GROHE používáme ten nejcitlivější možný teploměr – lidskou pokožku. Naše revoluční termostatické baterie zaručují, že se proud studené či teplé vody dotkne vaší kůže přesně při teplotě, kterou nastavíte. Technologie GROHE TurboStat je skutečně revoluční. Požadované teploty vody dosáhne během několika vteřin a udržuje ji stálou po celou dobu sprchování.

GROHE SMARTCONTROL
INTENZIVNÍ SPRCHOVÝ ZÁŽITEK, KTERÝ BUDETE MÍT ZCELA VE SVÝCH RUKOU

Systém GROHE SmartControl představuje inovativní způsob ovládání sprchy, pomocí kterého můžete regulovat objem a teplotu tekoucí vody, ale také přepínat jednotlivé sprchové proudy nebo střídat mezi hlavovou a ruční sprchou. Stačí jednoduše otáčet kolečkem GROHE ProGrip pro snížení nebo zvýšení průtoku vody – od Eco po plný proud. Stisknutím tlačítka proud vody zastavíte. Systém SmartControl navíc umožňuje uložení nastavení teploty a proudu vody pro vaše další sprchování.

Proud vody spustíte stisknutím tlačítka.

K regulaci intenzity proudu vody slouží otočné ovládací tlačítko.

Opětovným stisknutím tlačítka dojde k zastavení nebo přerušení sprchy. Váše nastavení intenzity proudu vody zůstane při příštím spuštění sprchy nezměněn.

REŽIMY PROUDU GROHE – OSVĚŽENÍ NEBO RELAXACE?

Rovnoměrný proud vody je zajištěn pomocí tvaru sprchové hlavice, která vodu rovnoměrně distribuuje do všech trysek. Bez ohledu na to, zda si vaše aktuální nálada žádá klasický, relaxační, intenzivní, dešťový nebo masážní sprchový proud, můžete si být jisti, že vaše sprchování získá nový rozměr. Unikátní režimy proudu TrioMassage a ActiveRain jsou výsledkem vývoje pomocí inovativní technologie GROHE DreamSpray.

RAIN SPRAY

REŽIM
RAIN

Široký, luxusní a jemný režim proudu na zklidnění pokožky. Navozuje atmosféru letního déště. Proud je všeobjímající a bohatý.

SMARTRAIN SPRAY

REŽIM
SMARTRAIN

Obsahuje stejné vlastnosti jako klasický režim Rain, avšak s nižší spotřebou vody. Jedná se o chytrý režim, který i při nižší spotřebě vody poskytuje plný požitek ze sprchování.

ACTIVERAIN SPRAY

REŽIM
ACTIVERAIN

Inovativní režim proudu pro uvolnění namoženého svalstva nebo vyplachování šamponu z vlasů.

TRIOMASSAGE SPRAY

REŽIM
TRIOMASSAGE

Tento masážní proud je kombinací unikátního Bokoma Spray a režimu Massage, a postará se o uvolňující masáž hlavy a ramen současně.

Sprchový konfigurátor GROHE

Najděte tu pravou sprchu GROHE, která bude vyhovovat vašim potřebám

Pomozte mi s výběrem
Concealed showers

Podomítkové sprchy

Poznejte technologii, která se ukrývá v podomítkových sprchových systémech.

Podomítkové sprchy
Sprchy šité na míru vašim potřebám

Exposed showers

NÁSTĚNNÉ SPRCHY

Vysoký výkon a snadná instalace.

Nástěnné sprchy
Complete shower portfolio

Kompletní sprchové portfolio

Prozkoumejte kompletní řadu sprchových řešení GROHE.

Prohlédnout kompletní řadu

Objevte více

Jak připojit sprchovou hadici