Nástěnné sprchy

VAŠE CESTA OD PLÁNOVÁNÍ KE SKUTEČNÉMU POŽITKU ZE SPRCHOVÁNÍ

Nástěnné sprchové systémy společnosti GROHE dokážou vaše sny přeměnit v realitu snadněji, než si myslíte, že je vůbec možné. Skutečný požitek může být od plánování vzdálený jen malý krůček.

Srdcem všech sprchových setů naší značky jsou termostatické baterie s technologií GROHE TurboStat. Ty s doposud nevídanou citlivostí poskytují vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržují ji konstantní po celou dobu sprchování. Termostatické sprchové baterie GROHE jsou vybaveny teplotní pojistkou SafeStop na úrovni 38 °C, která zabraňuje dětem nechtěnému zvýšení teploty vody nad tuto úroveň. Ergonomicky tvarované rukojeti umožňují pevné uchycení za každých okolností, a to i s mokrýma rukama od mýdla. Přepínání mezi ruční a hlavovou sprchou je díky přepínači AquaDimmer nebo baterii SmartControl zcela jednoduché.

RAINSHOWER SMARTCONTROL NÁSTĚNNÝ
SYSTÉM DOKONALOST NA PRVNÍ POHLED

Nástěnný sprchový systém GROHE SmartControl je ideálním řešením, ať už plánujete novou koupelnu nebo jen dílčí rekonstrukci. Instalace nástěnného sprchového systému GROHE Rainshower SmartControl je mimořádně snadná. A výsledek o to více ohromující.

Tento systém je k dispozici ve dvou variantách – Duo, která obsahuje třítlačítkový ovladač SmartControl, dvě trysky hlavové sprchy a ruční sprchu, a Mono, jenž disponuje dvoutlačítkovým ovladačem SmartControl, hlavovou sprchou s jednou tryskou a ruční sprchou. Součástí obou variant je integrovaná přihrádka na tělovou kosmetiku. Přednosti ovládacího systému GROHE SmartControl, ať už intuitivní manipulace, dokonalá distribuce vody, precizní regulace teploty nebo výběr z mnoha povrchových úprav sprchových hlavic, garantují lepší zážitek ze sprchování.

Objevit Rainshower SmartControl 360

Naše hlavové sprchy Rainshower 360 mají několik různých režimů proudu: od dokonale osvěžujícího režimu GROHE PureRain po revitalizující Bokoma Spray nebo intenzivní Massage.

Nástěnný sprchový systém GROHE SmartControl představuje kombinaci intuitivního ovládání a nekompromisního požitku ze sprchování. Navíc musíme neskromně říci, že vypadá skvěle. Otáčením daného tlačítka můžete nastavit objem a teplotu vody z příslušné sprchy nebo trysky. Stisknutím tohoto tlačítka poté proud vody spustíte.

Euphoria SMARTCONTROL
JSTE JEN KRŮČEK OD NEJLEPŠÍHO SPRCHOVÉHO ZÁŽITKU VAŠEHO ŽIVOTA

Ať už od své nové sprchy požadujete stylový design, pokročilou funkcionalitu nebo především možnost absolutní kontroly, sprchové systémy GROHE Euphoria SmartControl jsou přesně pro vás.

Obsahují úchvatně širokou, zářivě chromovou sprchovou hlavici Rainshower 310 SmartActive, která pokryje vodními kapkami celé tělo a nabízí také jemně osvěžující režim proudu. Ruční sprchu lze umístit do libovolné výšky prostřednictvím posuvného držáku, což oceníte například v situacích, kdy se chcete osprchovat a nenamočit si při tom vlasy.

Srdcem celého systému je baterie Grohtherm SmartControl s intuitivním ovládacím modelem „stiskněte, otočte, sprchujte se“. Jejím prostřednictvím můžete jednoduše přepínat mezi dvěma různými režimy proudu a ruční sprchou – nebo je spustit současně.

Grohtherm SmartControl

Vývoji našich nových sprchových systémů GROHE Euphoria SmartControl jsme věnovali skutečně velké úsilí. Výsledkem je řada inovativních funkcí, díky kterým jsou sprchy Euphoria praktičtější a lépe se používají. Například sprchovým ramenem lze otáčet o 180°, takže budete mít možnost si natočit sprchu do toho správného úhlu. Posuvný držák ruční sprchy zase umožňuje upravit výšku na míru každému členu domácnosti. Elegantní tělo baterie Grohtherm SmartControl je nyní menší a kompaktnější, takže budete mít ve sprše ještě více prostoru. A protože chceme, abyste si sprchu mohli vychutnat co nejrychleji, vymysleli jsme montážní systém GROHE QuickFix. Ten umožňuje upravit polohu horního držáku během instalace sprchové tyče. Výhoda je zřejmá – sprchovou tyč lze připevnit prostřednictvím stávajících otvorů ve zdi.

EUPHORIA 260
EVERYTHING FROM RELAXATION TO INVIGORATION

Sprchový systém Euphoria 260 si svůj název obhájí pokaždé, když ho spustíte. Uprostřed zářící, chromové sprchy se nachází speciální tlačítko. Jeho prostřednictvím můžete přepínat mezi jednotlivými režimy proudu, nastavovat šíři sprchového proudu a také objem tekoucí vody. Zóna 1 se postará o intenzivní proud pro revitalizující sprchu vhodnou pro dokonalé odplavení stresu. Nebo šamponu. Zóna 2 nabízí to nejlepší z obou světů – širší proud, který je plný energie a uvolnění současně. Zóna 3 představuje ten nejširší možný sprchový proud, který pokryje celé tělo a je zárukou absolutní relaxace.

OD VELIKOSTI L PO XXL A ZASE ZPÁTKY

Tři režimy vyjímečného sprchového zážitku na dosah ruky. Přecházejte mezi nimi pomocí jediného tlačítka. Prostým otáčením tohoto tlačítka můžete přecházet mezi výkonným režimem Jet, širokým a revitalizujícím režimem SmartRain a dešťovým režimem Rain, při kterém na vaše tělo budou dopadat kapky vlahého letního deště. Pokud budete v otáčení pokračovat, projdete jednotlivými režimy ještě jednou.

TEMPESTA 250
SIMPLY A GREAT SHOWER FEELING

Díky elegantní sprchové hlavici z broušeného chromu a oválným tvarům je sprchový systém Tempesta Cosmopolitan 210 dokonalou volbou pro moderní koupelny. Systém Tempesta Cosmopolitan 210 nabízí mimořádně snadnou instalaci a současně to nejlepší z moderních technologií GROHE. Sprchovou hlavici spolu s ramenem lze natočit tak, aby byl jejich úhel skutečně dokonalý v každém prostoru. Sprchová tyč má separátní vnitřní rozvody, což v kombinaci s technologií GROHE TurboStat znamená, že se můžete ponořit do luxusní sprchy s vědomím, že teplota vody zůstane za každých okolností neměnná.

ZAHALENÁ V ČISTÉM CHROMU

Elegantní a zářivá sprcha Tempesta 210 vás zaujme na první pohled svým minimalistickým vzhledem a nádhernou chromovou povrchovou úpravou. Blyštivý povrch a souhra vodních kapek společně vytváří dechberoucí efekt, který zážitek ze sprchování dále umocní.

Objevit Tempesta Shower Systém

GROHTHERM 2000
100% GROHE COOLTOUCH, POKROČILÁ ERGONOMIE A PŘIHRÁDKA EASYREACH

Elegantní design řady Grohtherm 2000 zaručuje její schopnost doplnit jakoukoliv koupelnu. Zažijte nevídaný sprchový zážitek z obrovské vodopádové sprchy a nástěnné termostatické baterie. Užijte si praktičnost přihrádky GROHE EasyReach, snadno omyvatelného úložiště pro šampony a sprchové gely. Technologie GROHE CoolTouch zaručuje, že pevné, kovové tělo baterie Grohtherm 2000 New zůstane za každých okolností chladné a bezpečné k dotyku. Technologie GROHE TurboStat dále zaručuje stále dokonalou teplotu vody, nezávisle na případných výkyvech v tlaku vody. Baterie Grohtherm 2000 je k dispozici jako standardní nástěnná baterie a volitelně také s přihrádkou EasyReach.

Objevit Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH A DOKONALÝ KOMFORT

Vychutnejte si osvěžující sprchu intenzivněji než kdy dříve. Baterie Grohtherm 1000 s moderním designem nabízí štíhlé tělo s technologií Grohe CoolTouch, ergonomicky tvarované, kovové rukojeti, technologii Grohe TurboStat a ekologické funkce pro úsporu vody.

Objevit Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 BEZPEČNÁ A ERGONOMICKÁ

Vyzkoušejte výhody termostaticky regulované sprchy za atraktivní cenu. Baterie Grohtherm 800 disponuje zářivým chromovým povrchem GROHE StarLight a technologií GROHE TurboStat, která se stará o luxusní sprchování při stálé teplotě vody. Tlačítková pojistka SafeStop nastavená na teplotu 38 °C zabraňuje dětem zvýšit teplotu vody, zatímco tlačítko EcoButton umožňuje snížit spotřebu vody. Ergonomicky tvarované rukojeti poskytují pevné uchycení za každých okolností, a to i s mokrýma rukama od mýdla.Grohtherm 800 je k dispozici jako nástěnná sprchová či vanová termostatická baterie.

Objevit Grohtherm 800

GROHE SMARTCONTROL

NYNÍ JEN PRO VÁS