GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure

Čistý požitek.

Baterie GROHE Blue Pure představuje alternativní řešení pro ty, kteří mají rádi přírodní chuť neperlivé vody. Pomocí jedinečné filtrační technologie GROHE Blue přemění běžnou kohoutkovou vodu v čerstvou vodu odstraněním veškerých součástí, které mohou ovlivnit její chuť. Tato baterie s povrchovou úpravou GROHE StarLight zároveň obsahuje oddělený přívod vody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu. To znamená, že lidé preferující čistou, neperlivou vodu bez nasycení, mohou stále užívat skvělé chuti vody z vodních systémů GROHE Blue. Kazeta filtru GROHE Blue je schopna filtrovat až 3000 litrů vody a její výměna je otázkou několika málo kroků. Výsledkem je požitek z čisté, osvěžující chuti vody bez chlórové pachuti nebo nepříjemného zápachu.

KATALOG KUCHYNĚ

Naše nabídka kuchyňských baterií překoná vaše očekávání.

Varianty produktu

ZÁŽITEK

Jednoduše osvěžující

Jednoduše osvěžující

Jedinečné vodní systémy GROHE Blue Pure produkují čerstvou a velmi chutnou filtrovanou vodu z pohodlí vaší kuchyně, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdykoliv ji potřebujete.

Filtr vydrží přibližně 1 rok používání a na potřebu výměny vás upozorní časovač. Náhradní filtr lze snadno objednat z e-shopu GROHE.

Manipulace a schéma vnitřních přívodů

Manipulace a schéma vnitřních přívodů

Dva oddělené vodní přívody, jeden pro filtrovanou a druhý pro nefiltrovanou vodu, společně s inovativním perlátorem zajistí, že jakmile byla voda jednou přefiltrována, nepřijde do styku s ničím, co by mohlo ovlivnit její chuť.

GROHE Blue & BWT

GROHE Blue® a společnost BWT

Nejcennější přírodní zdroj v těch nejlepších rukou

Nejen, že je voda nejcennějším přírodním zdrojem, je také základním prvkem všech žijících bytostí. Společnosti GROHE a BWT, přední evropští výrobci vodních systémů, představují bezpečnost a nejvyšší standardy kvality a hygieny. Kombinací odborných znalostí těchto dvou společností dala vzniknout zcela novému požitku z vody.

KAŽDÉ BALENÍ GROHE BLUE PURE OBSAHUJE

Your ideal spout

Výpusť dle vaší volby

Activated carbon filter

Aktivní uhlíkový filtr

Filterhead

Hlavice filtru