KOUPELNOVÉ DOPLŇKY

Dotáhněte svou koupelnu k dokonalosti pomocí prémiových doplňků GROHE. Řady doplňků GROHE obsahují vše, co budete potřebovat k dotažení své nové koupelny k opravdové dokonalosti – nezávisle na tom, jaký styl se vám líbí.

Designéři GROHE při návrhu těchto výrobků věnovali pečlivou pozornost každému detailu, od držáků na ručníky přes dávkovače mýdla a toaletní kartáče až po věšáky na župany. Pokud hledáte nádherné a zároveň vysoce funkční doplňky, které obohatí vaši koupelnu, pak již nemusíte hledat dál.

Selection

Řemeslně zpracované, organické křivky doplňků GROHE Selection v sobě spojují formu a funkci. Kolekce GROHE Selection byla navržena jako citlivý doplněk řad GROHE Plus, Essence a Lineare, a je k dispozici v deseti různých povrchových úpravách.

Selection

Selection Cube

Srdcem dynamického designu řady Selection Cube jsou výrazné, kubistické tvary, které dokonale doplní každou moderní minimalistickou koupelnu.

Selection Cube

Essentials

Čistý a moderní vzhled, který je zároveň praktický a všestranný. Doplňky Essentials spolehlivě osvěží jakýkoliv prostor.

Essentials

Essentials Cube

Podmanivé, kubistické tvary doplňků Essentials Cube se nejlépe hodí do moderních, minimalistických koupelen.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Tradiční design je nadčasový, a přesně takové jsou i doplňky z řady Essentials Authentic. Jejich rafinovaný vzhled zaručeně pozvedne váš koupelnový interiér.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Doplňky Bau Cosmopolitan jsou etalonem estetické harmonie vycházející z designové školy Bauhaus. Jak už jejich název napovídá, tyto minimalistické doplňky byly navrženy, aby stály bok po boku koupelnovým bateriím GROHE Bau, a společně s nimi tvořily vizuálně vyváženou a harmonickou koupelnu.

Bau Cosmopolitan

KOUPELNA PLNÁ BAREV

Chtěli byste v koupelně něco originálnějšího než chrom? Co říkáte na zlaté, stříbrné, růžové, růžově zlaté nebo tmavě šedé doplňky? Zamlouvá se vám ta představa? Pak jste u GROHE správně. Produktové portfolio GROHE totiž obsahuje kompletní řady koupelnových baterií, sprch a doplňků v mnoha různých barevných a povrchových variantách. Zařiďte si koupelnu zcela podle vašeho vlastního vkusu a stylu.

GROHE Colors