KUCHYŇSKÁ ŘEŠENÍ GROHE

Kuchyně GROHE spojují všechny přednosti moderního designu s využitím inovativních technologií, a přinášejí tak zcela nový pohled na vodu. Ve spojení s udržitelností jsme proto vytvořili exkluzivní návrhy kuchyní, které budou ozdobou každého domova. Čisté tvary, šetrnost k životnímu prostředí, mimořádná spolehlivost a promyšlené funkce i detaily. Ponořte se do světa jedinečných technologií, které bezpečně zajistí, že každý okamžik strávený ve vaší kuchyni nebude pouhá dřina, ale především radost.

Objevte inspirace pro Vaši kuchyni

Kuchyň Essence

Kuchyň Red and Blue

Kuchyň Blue Pure

Koupit ONLINE

Poznejte značku GROHE

Voda je zdrojem života, požitku i zábavy proto se stala sama o sobě významnou inspirací celého produktového portfolia naší společnosti. Všechny naše produkty jsou založeny na čtyřech klíčových hodnotách: kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Pečlivé vyvážení těchto vlastností nám umožňuje poskytovat zákazníkům požitek z vody jako nikdy předtím.

KVALITA

Nejdůvěryhodnější značka v sanitárním průmyslu” - Magazín Wirtschaftswoche

TECHNOLOGIE

„Jedna z 50 předních společností, které mění svět k lepšímu“ – Magazín Fortune

DESIGN

Přes 400 designových ocenění získaných od roku 2003.

UDRŽITELNOST

Vítěz ceny CSR udělované německou vládou.

Mohlo by vás také zájímat

GROHE BLUE - Osvěžení přímo z kohoutku

Neperlivá, jemně perlivá nebo perlivá? Výběr je nás pouze na vás a vaší chuti. Systém GROHE Blue Home obsahuje jednoduché a intuitivní ovládací prvky, které umožňují nastavit nasycení vody jediným stisknutím tlačítka. Přivítejte nekonečný zdroj pitné vody přesně na míru všem členům rodiny.

Zjistěte více

GROHE RED - Vroucí voda bez čekání

Zamyslete se nad tím, kolikrát denně potřebujete vařící vodu, a kolik času strávíte čekáním na to, až voda začne vařit. A teď si představte, že byste mohli tento čas, energii a drahocenný prostor na kuchyňské lince ušetřit – pomocí jediného produktu. Přesně to pro vás může udělat GROHE Red. Dokonale spolehlivý systém, který poskytuje vařící vodu přímo z kohoutku, bezpečně a bez čekání. Jakmile jednou poznáte přednosti tohoto úžasného kuchyňského pomocníka, nebudete si umět představit být bez něj.

Zjistěte více