Láska na první pohled. Design GROHE.

Pro společnost GROHE je design daleko více než jen estetická stránka produktu. Je to klíč pro dokonalou symbiózu formy a funkce.

Jeho výsledkem je dokonalý pocit při každém používání našich produktů pro naše zákazníky. A naše radost, kterou zažíváme pokaždé, když za naši nikdy neutuchající lásku ke kvalitě dostaneme ocenění.

Prestižní ocenění red dot „best of the best“, kterou společnost GROHE obdržela za baterii GROHE Ondus® v roce 2007, byla první předzvěstí směru, jakým se společnost chce v následujících letech ubírat. K základním pilířům GROHE, tedy kvalitě, technologiím a udržitelnému rozvoji, se přidal špičkový design. Ocenění red dot dnes máme dalších 27. Tři z nich představují cenu nejvyšší z nejvyšších, tedy „best of the best“, a to pro baterii GROHE Ondus® Digitecture (2009), ruční sprchu GROHE Rainshower® Icon (2010) a nový systém GROHE F-digital Controller (2011).

Náš závazek vyrábět produkty s inspirativním a moderním designem rovněž vyústil ve skokové zlepšení pozice společnosti GROHE ve výročním žebříčku iF, a to o dechberoucích 104 míst. To je největší posun v historii tohoto hodnocení. Další ocenění ze Spojených států, Spojeného království, Číny a Japonska dokazují mezinárodní přesah našeho produktového portfolia.

Jednou z nejvýraznějších změn, která se ve společnosti GROHE v posledních pěti letech udála, je však způsob, jakým kreativitu využíváme nejen k vývoji produktů přinášejících přidanou hodnotu, ale také jako prostředek k nastartování pozitivních změn v celkové kultuře a atmosféře společnosti.

GROHE F-digital

Allure Brilliant

K7

Rainshower Eco

Rainshower Eco

Oceňovaný interní návrhářský tým GROHE

„Vrcholový management společnosti již mnoho let dokazuje svůj závazek k vynikajícímu designu a Paulu Flowersovi poskytuje veškerou potřebnou podporu pro vývoj inovativních, překvapivých a estetických řešení a uvádění výjimečných produktů na trh.“ Prof. Dr. Peter Zec, ředitel ocenění red dot design award

reddot design award

V roce 2011 byl návrhářský tým GROHE mezinárodně uznávaným institutem Design Zentrum Nordrhein Westfalen jmenován „designérským týmem roku 2011/2012“ v rámci ocenění red dot.

To je nejvyšší ocenění, kterého lze na poli produktového designu dosáhnout, a společnost GROHE je za celou historii ocenění udělovaného od roku 1988 vůbec prvním výrobcem v sanitárním průmyslu, kterému se na něj podařilo dosáhnout.

Více informací naleznete na našich webových stránkách