Čistota. Minimalismus. Lehkost dotyku. 

Krása ve své nejčistší podobě

To jsou vlastnosti, kterými disponují produkty z řady sanitární keramiky Essence Ceramic. Je určena pro ty, co chtějí ze své koupelny vytvořit osobní útočiště odpočinku a rozjímání, a její součástí je vše, co budete pro vybavení takové koupelny potřebovat, od umyvadel a luxusních toalet až po volně stojící vany. Štíhlé linie a přírodní prvky řady Essence Ceramic z ní činí ideální prostředek pro navození uvolněné atmosféry a propůjčí koupelnovému interiéru doposud nevídaný prostor a otevřenost. Produktová řada Essence Ceramic je zaměřena pouze na ty skutečně nezbytné prvky. Nabízí odlehčený, atraktivní design a inovativní funkce, které oceníte každý den.

Katalog GROHE Essence

Řada Essence je oslavou jednotné koupelny

Nová řada Essence Ceramic obsahuje vše, co budete potřebovat k vytvoření čistého, elegantního a moderního koupelnového interiéru. Součástí kolekce jsou tři velikosti deskových umyvadel spolu s praktickými závěsnými variantami, toalety a bidet v podlahové či závěsné verzi. Všechny tyto produkty se mohou pyšnit stejně elegantními a přírodními tvary jako vany Essence. A jelikož každý model z této řady sanitární keramiky tvoří dokonalou kombinaci s bateriemi a doplňky GROHE Atrio, Plus, Essence a Lineare, je vytvoření precizně sladěné koupelny opravdu jednoduché.

Elegantní a kompaktní design

Řada sanitární keramiky GROHE Essence Ceramic je plná inteligentních a elegantních prvků, které napříč celou produktovou kolekcí přenášejí jedinečný designový étos. Mimořádně tenký profil – pouhých 17 mm – propůjčuje umyvadlům odlehčený vzhled, který je ideální pro vytvoření uklidňující atmosféry, zatímco otvor přepadu je chytře umístěný přímo naproti baterie a nenarušuje tak čistý a elegantní vzhled.

Komfort a praktické vlastnosti v základní výbavě

Ruku v ruce s moderním vzhledem jde i moderní výbava. Proto byl každý produkt z řady GROHE Essence navržen tak, aby činil každodenní život o něco jednodušším. Mísa toalet bez okrajového splachovacího kruhu zaručuje mimořádnou úroveň hygieny a snadné čištění – bakterie se jednoduše nebudou mít kam schovat.

ŘADA KERAMIKY GROHE ESSENCE

Vany Essence – vychutnejte si každou vteřinu z vaší koupele

Vana Essence Ceramic se stane středobodem vaší koupelny, plným uvolnění a elegance. Každá vana z této řady je svými odlehčenými, čistými liniemi navržena tak, aby esteticky dokonale doplňovala zbytek kolekce. Od standardních až po úchvatné, volně stojící vany – poznejte to nejlepší, čím můžete svou novou koupelnu obohatit.

Varianty produktu

Objevte sprchovací toaletu GROHE Sensia Arena

GROHE Technologie

PUREGUARD

ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ ZÁŘIVĚ ČISTÝ POVRCH – BEZ JEDINÉ ŠANCE PRO BAKTERIE A NEČISTOTY

MÍSA BEZ OKRAJOVÉHO SPLACHOVACÍHO KRUHU

ABY SE BAKTERIE NEMĚLY KAM SCHOVAT

SEDÁTKO S PLYNULÝM SKLÁPĚNÍM

PLYNULÉ A TICHÉ

SEDÁTKO S RYCHLÝM UVOLNĚNÍM

SNADNÉ UVOLNĚNÍ PRO SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

GROHE PERFECT MATCH - CELÁ KOUPELNA V JEDNOTNÉM STYLU

Jednotný design a ergonomie používání jsou základem pro vytvoření koupelny, která se stane zdrojem opravdové relaxace. Naše dokonalé kombinace jsme uspořádali do tří sjednocených kolekcí představujících ucelená koupelnová řešení.

Lahrer THM / MWZ

Lahrer THM / MWZ

Prohlédnout kolekci
Atrio New Classic

Atrio New Classic

Prohlédnout kolekci
Arena Cosmopolitan

Arena Cosmopolitan

Prohlédnout kolekci