NAŠE KLÍČOVÉ TECHNOLOGIE

Objevte inovativní technologie GROHE.

Naše sanitární keramika je vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi, ačkoliv je možná na první pohled neuvidíte. Cílem společnosti GROHE je učinit váš čas strávený v koupelně co nejpříjemnějším. A nedělat při tom žádné kompromisy.

TRIPLE VORTEX

TROJITÁ SÍLA: DOKONALÁ ČISTOTA

Na rozdíl od ostatních výrobců nabízí společnost GROHE u svých WC splachovací systém s trojitým vodním vírem Triple Vortex, který při spláchnutí pokryje celou plochu záchodové mísy. Navzdory jeho intenzitě však tento efektivní splachovací systém disponuje vysokou úsporností. Varianta s dvojitým splachováním se pyšní spotřebou 5 l a v případě krátkého spláchnutí dokonce pouze 3 l vody. Systém s trojitým vodním vírem využívá při spláchnutí tří výpustí místo standardních dvou. Výsledkem je neuvěřitelně výkonné spláchnutí, které za sebou zanechá nekompromisní čistotu.

NAŠE KLÍČOVÉ TECHNOLOGIE

TRIPLE VORTEX

Systém s trojitým vodním vírem pro výkonné spláchnutí, které za sebou zanechá nekompromisní čistotu. Spláchnutí pokryje a vyčistí každé zákoutí mísy.

BEZOKRAJOVÁ KONSTRUKCE

Bezokrajová konstrukce znamená, že jsou všechny části povrchu mísy snadno dosažitelné při běžném čištění, i ty, které nejde na první pohled vidět. Díky této technologii bude usazování nečistot v záhybech patřit na dobro minulosti. Aby se bakterie neměly kam schovat.

PUREGUARD

Díky povrchové vrstvě GROHE PureGuard disponuje sanitární keramika Euro Ceramic a Cube Ceramic mimořádně odolným a oslňujícím leskem. Její aktivní ionty s antibakteriálním účinkem zabraňují růstu a množení bakterií, aby vaše sanitární keramika mohla být za každých okolností 100% hygienická. Hladký povrch dále nedovolí usazování vodního kamene a nečistot.

SAMOZAVÍRACÍ WC SEDÁTKO S FUNKCÍ QUICK RELEASE

Sedátko i poklop toalety jsou vybavena funkcí Quick Release pro rychlé uvolnění. To je speciální závěs, který umožňuje sedátko snadno vyndat za účelem čištění.

Sedátko i poklop disponují plynulým a tichým samozavíracím mechanismem. Žádný hluk způsobený nárazy sedátka a žádné riziko uvíznutí prstů pro děti.

TECHNOLOGIE A PRODUKTOVÉ ŘADY

Produktové řady GROHE Ceramics

Tři nové řady sanitární keramiky, které představujeme, vám pomohou dosáhnout dokonalé kombinace – ať už je váš životní styl a vkus jakýkoliv. Každá z řad má své specifické vlastnosti, jednu však mají všechny společnou – vytvoření esteticky sjednocené koupelny nebylo nikdy jednodušší.

Cube Ceramic

Jednoznačné poselství

Objevte řadu Cube Ceramic

Euro Ceramic

V rytmu mého životního stylu

Objevte řadu Euro Ceramic

Bau Ceramic

Moderní všestrannost

Objevte řadu Bau Ceramic