Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Péče o vodovodní baterie

Pokyny pro péči o vodovodní baterie

Jak pečovat o vodovodní baterie GROHE

Chceme, aby vám produkty GROHE dlouhodobě přinášely uspokojení a požitek. Proto prosím čtěte níže uvedené instrukce k péči o naše produkty, které vám pomohou se vyvarovat nesprávnému ošetření povrchu nebo podkladového materiálu, na nějž se nevztahuje záruka.

K čištění nepoužívejte drátěnky a čisticí písky. Nedoporučujeme rovněž používat čisticí prostředky s obsahem rozpouštědel a kyselin, přípravky na odstraňování vodního kamene, běžný ocet a přípravky s kyselinou octovou. Jsou agresivní vůči povrchu – a zanechají vodovodní baterii omšelou a poškrábanou. Vzhledem k tomu, že složení komerčně dostupných čisticích prostředků se často mění, nemůžeme zaručit, že jim poskytnou jemnou péči, kterou si naše baterie zaslouží.

K čištění používejte navlhčený hadřík a malé množství mýdla, které následně opláchněte a utřete dosucha. Usazování vodního kamene můžete předejít vysušením baterie po každém použití. Usazený vodní kámen můžete odstranit pomocí přípravku GrohClean, čisticího prostředku šetrného k životnímu prostředí. Přípravek GrohClean je určen k šetrné péči o povrch našich vodovodních baterií. Přípravek GrohClean můžete zakoupit u vašeho dodavatele.

Stáhnout informace o údržbě produktů GROHE