Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Ručně vyrobené

Zestárněte spolu.

Vše, co opustí továrnu společnosti GROHE, se pyšní mimořádnou kvalitou. Veškeré komponenty, které používáme, stejně jako celková ergonomie a odolnost, musí projít mnoha zátěžovými testy, které jsou těmi nejnáročnějšími v odvětví, ve kterém působíme..

Naše testovací laboratoře se nacházejí na úpatí pohoří Černý les a produkty, které překročí jejich práh, rozhodně nijak nešetří. Veškeré potrubí, sprchy, termostatické články, povrchové slitiny a všechny ostatní související součásti musí vydržet simulaci 20 let intenzivního používání – s mimořádně tvrdou vodou. Tím překonáváme veškeré myslitelné jakostní standardy, naše vlastní i mezinárodně platné. A na našich produktech to jde vidět. Kvalita a životnost produktů GROHE výrazně překonává veškerá očekávání. A v případě, že bychom se rozhodli ukončit výrobu některé z produktových řad, garantujeme dostupnost náhradních dílů minimálně dalších deset let.

Nezávislé testování

Kvalita

Naše produkty září také v nezávislém testování odbornými porotami a celosvětově uznávanými institucemi. V testu odolnosti provedeném německou kontrolní a inspekční společností TÜV SÜD baterie GROHE Eurodisc uspěla v konkurenci devíti konkurenčních výrobků prestižních značek.

Vděčíme za to technologii GROHE SilkMove, která zaručuje plynulou a snadnou manipulaci u všech našich pákových baterií. V nedávném průzkumu institutu LGA Qualitest GmbH se naše termostatické baterie Grohtherm 3000, 2000 a 1000 všechny umístily na prvních příčkách ve svých kategoriích, a to mezi 17 termostatickými bateriemi předních evropských výrobců. Díky exkluzivním technologiím GROHE TurboStat® a GROHE CoolTouch® se naše termostatická baterie Grohtherm 3000 stala dokonce celkovým vítězem kvůli zisku nejvyššího počtu bodů ve všech čtyřech kategoriích.

A protože jsme na naše úspěchy hrdí, rádi bychom ještě dodali, že továrna GROHE v německém Hemeru byla jedním z vítězů ocenění „Die beste Fabrik“ („Nejlepší továrna“) udělovaném prestižním business magazínem WirtschaftsWoche za efektivitu produkce, logistiky a zaměření na zákazníka a inovace.

Více informací naleznete na našich webových stránkách

GROHE závod v Hemeru